Біговели


Показано з 1 по 12 із 39 (всього 4 сторінок)

898

991

2 074

484

2 190

2 550

2 363

5 100

2 220

2 220

1 499

1 430

Біговел - найкращий літній подарунок для малюків!


      Малюки, особливо - хлопчики, ледве починають щось розуміти, а їх вже тягне до того, що рухається на колесах. Але, хочеш чи ні, поки маленькі ніжки не слухаються свого господаря, його возить в колясці мама. Однак, в 10 - 12 місяців дитина починає ходити, і з великим задоволенням вже сама котить, наприклад, річну коляску, вважаючи за краще рух, ніж пасивне знаходження в ній. А що, якщо урізноманітнити прогулянку? І надати дитині можливість вже в ранньому віці випробувати себе, навчитися керувати своїм тілом за допомогою ... велосипеда? Це не помилка. Малюк від року цілком здатний управляти безпедальним велосипедом. Спочатку, звичайно, за підтримки мами або тата.

    Біговел, який має ще безліч назв - велобіг, велокат, велосамокат, велохід, балансбайк і інші, може стати першим велосипедом малюка. Це - справжній тренувальний апарат, що допомагає вчитися тримати рівновагу, виробляти реакцію, координувати рухи.
    Дитина, сидячи в сідлі, відштовхується від землі ногами і їде, ногами ж регулюючи швидкість, ними ж пригальмовуючи. Батьківська допомога знадобиться в перші два - три дні, потім наїзник прекрасно впорається з «водінням» самостійно. Біговел абсолютно безпечний, а навантаження при катанні на ньому розподіляться збалансовано, малюкові залишається лише інтуїтивно зберігати баланс. Безпедальні велосипеди призначаються для дітей від року до п'яти - шести років.
     Біговели випускаються двух- і триколісними, а для вкрай невпевнених маленьких спортсменів - навіть чотирьохколісними. Як матеріал використовуються метал, пластик і дерево. Можуть бути обладнані ручним гальмом, тентом, ременями безпеки, міні-багажником, дзвінком, дзеркалом і т. д.
      Купити біговел в інтернет-магазині "IQgra" дуже просто. Зробіть замовлення сьогодні, і ми доставимо його Вам найближчим часом, будь-яким зручним способом. Ми здійснюємо доставку кур'єром або поштою по Дніпру і всій території України. Ціни на дитячі товари Вас приємно порадують. Якщо бажаєте щось уточнити, телефонуйте, і ми дамо детальну інформацію про матеріали, виготовлювачі, склад, комплектацію товару, вікові обмеження.

      Не забудьте зазирнути і прикупити інші літні аксесуари для прогулянок з дитиною - у нас є безліч яскравих, багатофункціональних самокатів і скейтівякі припадуть Вам до душі, і принесуть величезну користь дитині.

@IQgra

Магазин IQgra.com.ua бажає Вам приємних покупок!