Конструктори Engino в Україні


Конструктори Engino в Україні

Конструктори Engino унікальні

       Це цілі розважально-навчальні комплекси, що дозволяють в ігровій формі навчити дитину азам фізики і механіки, познайомити її з проектуванням, інжинірингом та деякими технологічними процесами.

Переваги Engino

        Конструктори Engino представлені великим модельним рядом, де наявні навіть барвисті моделі для дівчаток, тому вибрати підхожий варіант для будь-якої дитини не буде великою проблемою.         

        Engino cконструйований спеціально для дитячого розвитку. Його розробники особливий акцент зробили на формуванні математичних, інженерних і технологічних навичок як у хлопчиків, так і у дівчаток. Такий підхід робить ці конструктори чудовим варіантом для підготовки до школи або вивчення серйозних дисциплін в подальшому. Тому захопливі ігри з ним позитивно впливають на розвиток:

  • уважності; 
  • посидючості; 
  • комунікативних навичок; 
  • дрібної моторики; 
  • здатності робити розрахунки; 
  • логічного і просторового мислення. 

        Крім цього, дитина знайомиться з основними законами фізики, динаміки і механіки, вчиться працювати на результат, проектувати, розвиваючи в собі інженерні і конструкторські здібності.Де можна купити Engino?

        Магазин розумних іграшок IQgra пропонує Вам широкий асортимент конструкторів Engino за доступними цінами. 

        Для хлопчиків Ви знайдете безліч цікавих моделей: від літаків і екскаваторів до шківів і черв'ячних передач.  

        Відмінною особливістю цієї торгової марки є наявність спеціальної серії конструкторів для дівчаток, що дозволяють у легкій ігровій формі ознайомити їх з основами механіки та інженерії. Не проходьте повз і Динамічних чудо-конструкторів, що так полюбилися вже багатьом. 

        Купуючи розвиваючі конструктори у нас, Ви завжди можете бути впевнені у високій якості товару, оперативної обробці замовлень і швидкій доставці в будь-який регіон країни. 


© IQgra, 2016
Показано з 1 по 24 із 37 (всього 2 сторінок)