Конструктори Лего аналог. Купити аналог Lego


Конструктори Лего аналог. Купити аналог Lego

    У всесвітньо відомого конструктора LEGO (Лего) є якісні аналоги. Незважаючи на деякі вельми очевидні відмінності, такі конструктори також якісні, а тому і затребувані. Головною - істотною - відмінністю є цінова політика. Аналог конструктора ЛЕГО коштує в рази дешевше.

    Як правило, у аналогів також є цілі захопливі серії. А деталі конструктора не тільки можуть бути використані в різних серіях, але і сумісні з деталями конструктора ЛЕГО.

    Конструктори-аналоги обов'язково сподобаються діткам, які тільки-тільки вчаться майструвати, споруджувати, будувати найпростіші форми. Процес складання дуже легкий: не потрібно докладати неймовірних зусиль для того, щоб з'єднати / роз'єднати той чи інший ігровий елемент. 

    Залежно від серії, в різних наборах є картки гравців, інструкції, які не тільки показують, як необхідно зібрати сюжет, а й розповідають про різні способи гри. 

    Конструктори-аналоги також, як і оригінальна версія, дозволяють тренувати моторику рук, розширюють кругозір, сприяють розвитку логічного і творчого мислення. Також діти пізнають форму і колір. 

    Такі конструктори-аналоги неодмінно стануть найкращим подарунком кожній дитині, незалежно від статі.
Показано з 1 по 24 із 251 (всього 11 сторінок)