Купити конструктори автомобілів в інтернет-магазині


Купити конструктори автомобілів в інтернет-магазині

Конструктор автомобілів - іграшка, про яку мріють всі хлопці

        Він дає можливість самостійно зібрати таку мініатюрну модель будь-якого автомобіля, яка буде повністю відповідати оригіналу.       

        Конструктор автомобілів стане прекрасним подарунком для молодих людей, які досягли семирічного віку, викликаючи у них масу яскравих позитивних емоцій.     Чому варто звернути увагу на конструктор автомобілів?

        Якщо ви є прихильником не лише приємного, але і корисного проведення часу дітей, то конструктор автомобілів стане відмінним помічником в досягненні цієї мети. 

        Справа в тому, що процес конструювання сприяє розвитку таких важливих навичок і властивостей, як:  

  • посидючість і уважність до деталей; 
  • м'язова і зорова пам'ять; 
  • логічне і просторове мислення; 
  • координація рухів і послідовність дій;
  • терпіння і вміння домагатися поставлених цілей.
        Крім того, конструктор знайомить дітей з азами динаміки, наочно демонструючи багато її законів.

        Конструктор автомобілів буде цікавий не тільки хлопчикам, але і їх татам, дозволяючи знову зануритися в приємну млість дитинства, забувши про масу буденних проблем.

        Готові моделі автомобілів повністю пристосовані для подальших ігор, тому результат виконаної роботи дитина чітко бачить і сприймає.

Де можна купити конструктор автомобілів?

        Магазин розумних іграшок IQgra пропонує вашій увазі широкий вибір конструкторів авто різних моделей, зовні повністю відповідних оригіналам. 

        Всі вироби виконані з якісних матеріалів, що гарантує безпеку дітей, а також міцність готової іграшки. 

        Купити вподобаний конструктор ви зможете, зробивши всього лише один клік, а далі наші менеджери зв'яжуться з вами для уточнення всіх деталей замовлення. Також можемо порекомендувати Вам чудову серію керамічних конструкторів, за допомогою яких Ви зможете побудувати самостійно моделі реальних визначних історичних місць України. 

        З нами ви можете бути впевненими не тільки у відмінній якості товару, але і в оперативній доставці замовлень в будь-який регіон країни.


©IQgra, 2016
Показано з 1 по 24 із 32 (всього 2 сторінок)