Шкільні рюкзаки, портфелі, сумки, пенали


Показано з 1 по 12 із 1938 (всього 162 сторінок)

489

260

529

946

350

220

385

465

358

559

325

460

Шкільні портфелі, ранці для першокласників і підліткові рюкзаки на будь-який смак!

    Коли ваша дитина йде в школу, то потрібно стільки всього купити, але особливо ретельно, мабуть, варто підходити до вибору ранця. Адже шкільний рюкзак буде супроводжувати вашу дитину не один рік, і від вашого вибору залежить, завдасть він шкоди поставі дитини чи ні. Купуючи рюкзак шкільний, насамперед варто звернути увагу на якість товару, краса вже другорядна. Хоча сьогодні виробники пропонують якісний товар у найрізноманітніших кольорах, які, ймовірно, сподобаються дитині.


    На відміну від портфелів радянського виробництва, які часто виявлялися незручними для носіння і недовговічними, сучасні ранці відрізняються міцністю і незвичайним зручністю у використанні. Варто купити один з таких ранців для школяра - і можна сміливо розраховувати, що він прослужить безліч років. І далі віддати іншим дітям цілим і в хорошому стані. Але батькам важливо підібрати справді правильний ранець для свого школяра.

Як правильно підібрати рюкзак для дитини

  1. Насамперед потрібно звертати увагу на обсяг, який варіюється в межах 5-15 літрів. Купувати місткі ранці об'ємом до 25 літрів не завжди доцільно, оскільки стільки підручників і особистих речей просто не набереться. І великий ранець виявиться незручним при носінні! 
  2. Матеріал також має важливе значення. Найкращими синтетичними матеріалами сьогодні вважають версії з поліестеру або неопрена, що не розфарбовуються і надійно захищають підручники від проникаючої вологи. Характеристики міцності вищевказаної синтетики також високі - ранець зможе прослужити кілька років, навіть якщо його періодично перевантажували! 
  3. Широкі лямки ранця виявляться великою перевагою - вага підручників зможе розподілятися по плечах школяра рівномірно. Купувати ранці з вузькими ременями недоцільно - вони часто рвуться і доставляють суттєвий дискомфорт дітям. Варто згадати себе у піших походах - і стає зрозумілою потреба купувати ранець з виключно широкими лямками, які надійно повинні бути закріплені численними рядками.
  4. Наявність ортопедичної спинки також виявиться істотним плюсом, адже постава дитини, завантаженої важкими книгами, не буде наражатися на небезпеку! Ширина ранця має бути правильною, тобто не більше ширини плечей дитини, а низ ранця повинен закінчуватися на рівні попереку. Наявність світловідбивних елементів стане великим плюсом - безпека дитини в темний час доби буде підвищеною.
  5. Перед покупкою ранця слід зважити дитину. Адже повністю завантажений ранець не повинен перевищувати 15 відсотків ваги дитини. Скажімо, якщо її вага становить 20 кг, то відповідно, ранець з книгами і зошитами не повинен важити більше 3 кг. Якщо точніше, то в молодших класах ранець повинен важити не більше 2 кг, в середніх - не більше 3 кг, а в старших - не більше 5 кг. Тільки в цьому випадку можна гарантувати рівну поставу і здоровий хребет у дитини! 

    Купити шкільні, підліткові рюкзаки та ранці для першокласників в інтернет-магазині "IQgra" дуже просто. Зробіть замовлення сьогодні, і ми доставимо його Вам найближчим часом, будь-яким зручним способом. Ми здійснюємо доставку кур'єром або поштою по Дніпру і всієї території України. Ціни на дитячі товари Вас приємно порадують. Якщо бажаєте щось уточнити, телефонуйте, і ми дамо детальну інформацію про матеріали, виробнику, складі, вікових обмежень.

@IQgra

Магазин IQgra.com.ua бажає Вам приємних покупок!