Коляски, автокрісла, велокрісла


      Як обрати дитячу коляску для новонародженого.

    До вибору дитячої коляски варто поставитися серйозно. Від того наскільки правильно ви зможете вибрати коляску, залежить здоров'я малюка і настрій мами. Не секрет що тата і мами вибирають коляски з абсолютно різних характеристиках. Вагітні мами дуже емоційні і для них важливо що б у них була модна коляска і красивий колір, ну ще що б коляска була легка. Папи підходять до вибору більш серйозно. Їх цікавлять технічні характеристики і ціна коляски. Інтернет-магазин «IQgra» ретельно і дуже відповідально підбирає свій асортимент.

    Найпопулярнішими в Україні вважаються коляски-трансформери. Зібрані з полегшених сталевих трубок, Коляски 2 в 1 відрізняються підвищеною міцністю, хорошим управлінням і здатні в складеному вигляді займати мінімум вільного простору.

    Колеса великого діаметру (до 30 см) спочатку гарантують високий рівень комфорту для малюка, оскільки вони з легкістю здатні вирівнювати нерівності на тротуарах з поганим покриттям. Але колеса, що встановлюються на даних версіях колясок, зустрічаються різними - надувними, пластиковими та гумовими. Перші відмінно гарантують незвичайну плавність ходу, другі непогано поводять себе на морозі, тоді як треті - при високій температурі.

    Сучасні моделі колясок-трансформерів зручні тим, що ручки можна вільно переставляти. Іншими словами, якщо важливо щоб дитина сиділа проти або по ходу руху, то з цим не виникне особливих проблем.

    Коляски-трансформери нерідко мають водонепроникний плед, який дається в безкоштовній комплектації. Він цінний не тільки малою масою і невеликими габаритами, але і здатністю повністю покривати тіло дитини під час опадів. Можливо, він буде обурюватися рішенням батьків закрити його повністю, але дитина до кінця прогулянки, якщо піде дощ, повністю доїде сухою!

    Коляски-трансформери при вищевказаних перевагах мають один недолік - більшу масу, оскільки відрізняються надмірною міцністю. Часом таку коляску, якщо будинок не має ліфта, проблематично спустити вниз. Є інше рішення - покупка коляски-тростини, яка при таких же високих характеристиках міцності, славиться меншою масою. Вона також має сталеву раму з більш вузьких трубок, тонку болонєву накидку і пластикові колеса невеликого діаметру.

    У складеному стані дана коляска виявляється надзвичайно зручною в плані використання. Досить звільнити рукою або ногою сталеву скобу, як коляска миттєво складається - в одній руці виявиться дитина, тоді як в інший коляска! Розкладається вона також за лічені секунди, після чого закріплюється вищевказаної скобою.

    Дитина буде сидіти в ній з підвищеним рівнем комфорту і з належною безпекою, оскільки коляска обов'язково комплектується власними вузькими ременями безпеки з пластиковими карабінами.

    Коляски-тростини вважаються зручними і в плані шопінгу - всі покупки можна підвісити на довгі сталеві ручки. Якщо не вистачає місця, то деяку частину покупок можна розмістити в нижньому сітчастому багажнику.

    Дитяче автокрісло - необхідне придбання. У цьому впевнений кожен батько, який розуміє важливість безпечної поїздки дитини в автомобілі. Інтернет-магазин «IQgra» ретельно підібрав для вас асортимент автокрісел від відповідальних виробників.

    Але, незважаючи на всю серйозність даного питання, придбання автокрісла в нашому інтернет-магазині стане приємною подією, а ваша дитина буде по-справжньому пишатися своїм персональним автокріслом.

    Звичайно, для виробників дуже важливі технічні характеристики випущених ними автокрісел, проте дизайн має величезне значення. Малюкові повинно бути не тільки зручно, але й приємно проводити час у своєму кріслі.

     Існує безліч кольорів, оберіть те автокрісло, яке принесе радість дитині. Автокрісла розроблені таким чином, щоб в процесі експлуатації не виникало труднощів.

    Замовити та придбати автокрісла «Geoby», «Pulsante», «Bambi» та інших торгових марок, а також коляски можна в інтернет-магазині "IQgra". Доставка: Україна (усі регіони).

©IQgra, 2017

Магазин IQgra.com.ua бажає Вам приємних покупок!