Геоконт Малюк Гра Воскобовича


Виробник: Розвиваючі ігри Воскобовіча
Модель: vos_ГЕО-011
Наявність: На складі
525
Купити

Опис

Виконуючи завдання, дитина натягує гумки на гвоздики так, що створює предметні силуети, геометричні фігури, візерунки, цифри, літери – за зразком, словесним алгоритмом та власним задумом.
 
У народі цю гру називають "дощечкою із гвоздиками". Але для хлопців - це не просто дошка, а казка "Маля Гео, Ворон Метр і я, дядько Слава", в якій пластмасові гвоздики, закріплені на фанері (ігровому полі), називаються "срібними".
 
На ігрове поле "Геоконта" нанесено координатну сітку. На "срібні" гвоздики натягуються "павутинки" (різнокольорова гумка-продежка), і виходять контури геометричних фігур, предметних силуетів.
Малята створюють їх за прикладом дорослого або за власним задумом, а діти старшого віку – за схемою-зразком та словесною моделлю. Учні початкової та середньої школи за допомогою цієї гри доводять теореми. Адже у самій назві казки – зашифровано слово "геометрія".
 
Як грати в цю гру: візьміть павутинки в руки і спробуйте з їх допомогою зробити різноманітні фігури. Для початку це буде промінь, відрізок чи крива. Потім квадрат, трикутник, коло та ін, потім – складніші за схемою: прапорець, дзвіночок, кораблик. Можна вигадати фігуру і зробити її самому, можна трансформувати їх по-своєму розсуду, або будувати фігури за точками координат, або за шифром ... і відгадати, що вийшло!
Ця гра сприяє розвитку сенсорних здібностей (сприйняття кольору, форми, величини), вдосконаленню інтелекту та його аспектів як увагу, пам'ять, мислення, уяву, мова. Тренування дрібної моторики кисті та пальців (коли ви обплітаєте «гвоздики» гумкою) освоєння просторових уявлень, просторових відносин, букв і цифр, а також розвитку творчих здібностей.
 
В результаті у хлопців розвиваються моторика кисті та пальчиків, сенсорні здібності (відчуття кольору, форми, величини), розумові процеси (конструювання за словесною моделлю, побудова симетричних та несиметричних фігур, пошук та встановлення закономірностей), творчі здібності.
 
Гра сприяє:
розвитку сенсорних здібностей (сприйняття кольору, форми, величини);
вдосконалення інтелекту (уваги, пам'яті, мислення, уяви, мови);
тренуванні дрібної моторики кисті та пальців;
розвитку творчих здібностей.
Вік: від 3 років
Поле (245х250 мм, фанера, кольорова плівка) з нанесеною координатною сіткою. У 33 точках сітки встановлені пластмасові гвоздики (колір веселки, чорний і білий); гумка трьох кольорів; альбом схем.
Розмір поля: 25 х 24 х 2 см
Матеріал підкладки: фанера
Упаковка: плівка
Виробництво: Ігри для розвитку Воскобовича

Гра «Геоконт Малюк» - це мала версія оригінального «гумового» конструктора, винайденого В'ячеславом Воскобовичем.

 

"Немає царського шляху в геометрію", але є в неї казковий шлях, який веде в Фіолетовий ліс на галявину золотих плодів. Разом з Малим Гео Ваша дитина відправиться туди і від мудрого Ворона Метра і чарівного павука Юка дізнається про таємниці прямих, променів, відрізків, кутів і геометричних фігур, а також познайомиться з системою координат.

 

На дошці Геоконта знаходиться 33 гвоздики (ці чарівні гвоздики посадив на галявині золотих плодів Маля Гео): один центральний чорний, а решта об'єднана в промені. Верхній промінь білий і він потрапивши до центру (за законами оптики) «поділяється» на 7 променів, що відповідають кольорам веселки (червоний, помаранчевий, жовтий, зелений, блакитний, синій, фіолетовий). Колір променів має у казці велике значення. Наприклад, Малий Гео зустрічає червоного звіра та проганяє його помаранчевим криком. Ви (або Ваше допитливе маля) відразу запитаєте: «Як це – помаранчевий крик?». Відповімо. Що буває оранжеве? Апельсин, сонечко. Помаранчевий колір веселий, радісний. Значить, і помаранчевий крик буде гучним і радісним.

 

Гра знайомить із системою координат. Кожен промінь позначений літерою відповідно до кольору: "Б", "К", "О", "З", "Г", "С", "Ф". І кожен гвоздик у промені має номер 1, 2, 3 чи 4. Отже, кожному гвоздику можна назвати. Наприклад, «О1» або «З4».

 

За допомогою різнокольорових гумок (чарівних павутинок, подарованих павуком Юком) дитина по ходу сюжету казки познайомиться з різними геометричними поняттями: точка, відрізок, пряма, замкнута і незамкнена крива, кути (прямий, гострий, тупий, розгорнутий), геометричні фігури.

 

З гумками – павутинками можна влаштовувати різноманітні ігри. Наприклад, перетворювати геометричні фігури одна на одну, пересуваючи гумки по гвоздиках. Добудовувати симетричну половинку будь-якої фігури. Перевертати дзеркально фігуру, зображену в книжці (такі завдання є в казці, їх виконує малюк Гео та маленькі павучати разом із павуком Юком).

 

З гумок можна створювати різні візерунки на дошці геоконту. Можна зібрати візерунки за зразками, представленими в альбомчику, що додається, а можна придумати свої. Якщо резинок, що входять до набору, не вистачає, можна придбати додатковий комплект резинок всіх кольорів веселки. А якщо дитина захоче замалювати придумані нею візерунки – це можна зробити за допомогою гри «Геовізор».

 

Можна не просто складати візерунки, а за заданим дорослим алгоритмом. Ви говорите дитині імена гвоздиків, на які слід одягнути резиночки, а вона створює візерунок та демонструє Вам результат. Наприклад: "Ф4, Б4, З4, Г4". Вийшов прямокутник. Або нехай дитина загадає фігуру і задасть алгоритм Вам, а Ви повинні вгадати та зібрати її на Геоконті.

 

Якщо казка про Маля Гео сподобалася дитині, то у неї є продовження. Вони знаходяться в іграх «Квадрат Воскобовича двоколірний з казкою», «Прозорий квадрат із казкою», «Диво-квіти». У них дитина знову зустрінеться з малюком Гео, дізнається історію Ворона Метра та навчиться багатьом цікавим та корисним речам.

 

У набір входить дошка Геоконт, 3 гумки (синя незамкнена, зелена велика замкнута, маленька червона замкнута), альбомчик з візерунками та книжка з казкою «Малюк Гео, ворон Метр і я – дядько Слава».

 

Якщо ви купуєте посібник для дитячого садка, то рекомендуємо для вихователя взяти один великий Геоконт «Великан», а для кожної дитини – індивідуальний Геоконт «Малюк» без казки.

 

Характеристики

Стать дитини
Стать девочка;мальчик
Вік
Вік 3;9
Якості, які розвиваються
Якості, які розвиваються конструирование;обучение математике и логике;ознакомление с окружающим миром