Характеристики тренажера: - «Тренажер для письма», торгової марки «Тестплей» виконаний у вигляді плоскої пластини.
- На дві сторони пластини нанесені великі та малі літери російського алфавіту, а також елементи, що утворюють літери (похилі і прямі лінії, заокруглення, з'єднувальні лінії).
- Всі букви і їх елементи виконані у вигляді доріжок з рельєфним дном.
- «Тренажер для письма» зроблений з пластмаси жовтого кольору.
- Розмір тренажера 200 * 70 мм.
- Тренажер упакований в коробку багаторазового використання.
- На обкладинці коробки міститься коротка інструкція по використанню тренажера і основним правилам проведення занять з малюком.
Як користуватися тренажером?
Оволодіння письмом полягає в тому, що дитина вставляє ручку і веде нею по рельєфному дну. При наїзді на виступ ручка підскакує вгору, а потім за виступом зіскакує вниз. Лунає тріск. За рахунок дрібної моторики пальчиків дитина "зчитує" тактильні і звукові сигнали. Технологія навчання по тренажеру проста: по доріжці дитина обводить букви 3-4 рази, після чого відтворює цю ж букву в зошиті 4-5 разів. Таким чином, ефект тренажера заснований на об'єднанні процесів:- зорового закріплення образу літери,- тактильно-моторного образу літери, - звукового образу літери. Заняття завжди проводьте в ігровій, захоплюючій формі. Пам'ятайте, навчання повинно перетворитися в гру і завжди викликати щирий інтерес у дитини. Посібник створено відомими фахівцями Р. М. Гладушин і А. І. Гладушин. Посібник запатентовано в 17 країнах світу, випускається на 12 мовах з 1992 року. Навчальний посібник рекомендований Міністерством освіти і науки України, Експертною радою по загальній освіті Міністерства освіти Росії, Міністерством освіти і науки Республіки Білорусь, Білоруською Академією освіти і Національним інститутом освіти Республіки Білорусь, Міністерством освіти Республіки Узбекистан, Міністерствами освіти і провідними педагогічними центрами Китаю і Індії.
* Відповідає затвердженому переліку засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для навчальних кабінетів початкової школи, в рамках концепції Нової української школи в загальноосвітніх навчальних закладах I ступеня згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 р .. №1021 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 №988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти« Нова українська школа на період до 2029 рр.»