Деревянный конструктор Автомобиль №1, Мди - Der 059
Модель: Der 059
Використовувати бон. балів 269
Наявність: На складі
Ціна в бонусних балах: 26900

  • 311


Деревянный конструктор Автомобиль №1, Мди    Конструктор машинка подходит для детей в возрасте от 1-го года, так как являет собой довольно простую модель для сборки. Все элементы детского конструктора "Автомобиль №1" выполнены из дерева и окрашены в разные цвета; имеют разную форму большого размера.

    Собирается машинка легко: Неразборная платформа с колесиками имеет деревянные стержни на которые, в определенной очередности, надеваются остальные элементы. 

    Игрушка яркая, развивающая. Благоприятно влияет на развитие у ребенка мелкой мотрики, пространственного восприятия, мышления, логики. Так-же, конструктор "Автомобиль" познакомит малыша с основными формами геометрических фигур, цветами, размерами.  

Характеристики детского конструктора игрушки "Автомобиль №1":

  • Для детей в возрасте от 1-го года;
  • Развивающая игрушка - конструктор;
  • Набор содержит элементы для сборки деревянной машинки;
  • Материал: дерево;
  • В игрушке использованы безопасные для детей материалы и краски;
  • Производитель: ТМ "Мир деревянных игрушек";
  • Товар сертифицирован

Стать дитини
Стать мальчик

Вік
Вік 1;2;3;4;5

Якості, які розвиваються
Якості, які розвиваються мeлкая мoтoрика; пространственное мышление; логика
Ввійти в систему
Магазин іграшок IQgra.com.ua Розумні іграшки доставляє дитячі товари та іграшки по всій Україні, а так само по всьому світу. Доставка іграшок і дитячих товарів можлива наступними способами: ✓ Транспортними компаніями по Україні. Доставка товарів здійснюється за допомогою транспортної компанії «Нова пошта». ✓ Кур'єрська доставка по Дніпру: з 10-00 до 20-00 в робочі дні, вартість - 40 грн. У вихідні та святкові дні 70 грн. ✓ Самовивозом: Тільки після підтвердження замовлення менеджером по телефону і узгодження дати і часу доставки, Ви можете самостійно забрати свій товар з магазину в м Дніпро, вул. Титова, 36, ТРК «Апполо» 1 поверх, з 09-00 до 21-00 щодня. У цьому випадку розрахунок може бути як готівковий, так і картою по терміналу. Придбати товар з вітрини магазину в м Дніпро, в торговому центрі Апполо по інтернет-ціною ви можете тільки після узгодження з менеджером. Варіанти оплати ✔ Переказ на картку ПриватБанку ✔ Післяплатою ** - При відправлення товару через кур'єрську службу «Нова Пошта» ви можете сплатити за товар після отримання товару і його огляду. За послугу пересилання грошей компанія «Нова пошта» стягує платіж за оформлення документів 20 грн і 2% від загальної вартості товару. ✔ Готівкою - за умови самовивозу або кур'єрської доставки. ✔ Безготівковий розрахунок в системі LiqPay, для фізичних осіб - для перерахування коштів Ви можете скористатися найбільш поширеними платіжними системами Visa і MasterCard. Visa & MasterCard ✔ Безготівковими для юридичних осіб. При безготівковому розрахунку на Вашу електронну пошту відправляється інформація про замовлення і рахунок до оплати. ✔Увага! Якщо прізвище замовника в бланку замовлення (одержувача товару) і платника не збігається, потрібно підтвердження оплати: передзвоніть нам. Рекомендуємо вказувати наступну інформацію при оформленні замовлення: ◙ Прізвище, Ім'я та По батькові - для ідентифікації одержувача замовлення. У разі якщо замовник, платник і одержувач різні особи вкажіть цей факт ОБОВ'ЯЗКОВО. ◙ Адреса електронної пошти (E-mail) - для відправки Вам листів з інформацією, що стосуються Вашого замовлення ◙ Адреса (країна, місто, вулиця, номер будинку, квартири) ◙ Бажаний час доставки кур'єром (з 10.00 до 20.00), якщо у вас є переваги ◙ Будь-яку іншу додаткову інформацію ©IQgra, 2020

Про виробника
Світ Дерев'яних Іграшок
Світ Дерев'яних Іграшок

конструктор из дерева, деревянный автомобиль конструктор мид, деревянные игрушки, мир деревянных игрушек


Схожі товари