Бубен фигурный. Музыкальный инструмент - Der 220

Модель: Der 220
Використовувати бон. балів 102
Наявність: Нет в наличии
Ціна в бонусних балах: 10200

  • 142


Бубен фигурный. Музыкальный инструмент

Бубен фигурный - ударный музыкальный инструмент оригинального дизайна.
 
Поверхность бубна - деревянная, в виде фигурки животного.
 
В ассортименте - 4 бубна с разными фигурными поверхностями: бубен с мордочкой льва, бубен-бабочка, бубен-пчелка и бубен-лягушка.
 
По бокам ободка бубна имеются прорези, со вставленными в них металлическими пластинками. Играют на бубне, встряхивая его или ударяя по его поверхности.
 
Игрушка Бубен фигурный упакована в целлофановый конверт.

 

Развивающее значение: развивает чувство ритма, координацию движений
Ассортимент: 4 вида
Возраст: деревянный барабан с ручкой для детей от 1 года

Материал: дерево

Размеры: 14,5 х13,5 х 4 см

Вес: 110 гр.

Упаковка: целлофановый пакет


Музыкальные инструменты - любимая всеми малышами игрушка. Все малыши любят слушать музыку, а возможность самостоятельно извлекать звуки из звучащих игрушек дает отличную возможность не только развивать эстетические чувства, но и обогащать сенсорные впечатления. Игра на простейших музыкальных инструментах стимулирует умственное развитие Вашего ребенка, способствует пробуждению музыкального слуха, формирует связь между зрением и слухом, совершенствует навыки управление телом, развивает чувство ритма.
Ввійти в систему
Магазин іграшок IQgra.com.ua Розумні іграшки доставляє дитячі товари та іграшки по всій Україні, а так само по всьому світу. Доставка іграшок і дитячих товарів можлива наступними способами: ✓ Транспортними компаніями по Україні. Доставка товарів здійснюється за допомогою транспортної компанії «Нова пошта». ✓ Кур'єрська доставка по Дніпру: з 10-00 до 20-00 в робочі дні, вартість - 40 грн. У вихідні та святкові дні 70 грн. ✓ Самовивозом: Тільки після підтвердження замовлення менеджером по телефону і узгодження дати і часу доставки, Ви можете самостійно забрати свій товар з магазину в м Дніпро, вул. Титова, 36, ТРК «Апполо» 1 поверх, з 09-00 до 21-00 щодня. У цьому випадку розрахунок може бути як готівковий, так і картою по терміналу. Придбати товар з вітрини магазину в м Дніпро, в торговому центрі Апполо по інтернет-ціною ви можете тільки після узгодження з менеджером. Варіанти оплати ✔ Переказ на картку ПриватБанку ✔ Післяплатою ** - При відправлення товару через кур'єрську службу «Нова Пошта» ви можете сплатити за товар після отримання товару і його огляду. За послугу пересилання грошей компанія «Нова пошта» стягує платіж за оформлення документів 20 грн і 2% від загальної вартості товару. ✔ Готівкою - за умови самовивозу або кур'єрської доставки. ✔ Безготівковий розрахунок в системі LiqPay, для фізичних осіб - для перерахування коштів Ви можете скористатися найбільш поширеними платіжними системами Visa і MasterCard. Visa & MasterCard ✔ Безготівковими для юридичних осіб. При безготівковому розрахунку на Вашу електронну пошту відправляється інформація про замовлення і рахунок до оплати. ✔Увага! Якщо прізвище замовника в бланку замовлення (одержувача товару) і платника не збігається, потрібно підтвердження оплати: передзвоніть нам. Рекомендуємо вказувати наступну інформацію при оформленні замовлення: ◙ Прізвище, Ім'я та По батькові - для ідентифікації одержувача замовлення. У разі якщо замовник, платник і одержувач різні особи вкажіть цей факт ОБОВ'ЯЗКОВО. ◙ Адреса електронної пошти (E-mail) - для відправки Вам листів з інформацією, що стосуються Вашого замовлення ◙ Адреса (країна, місто, вулиця, номер будинку, квартири) ◙ Бажаний час доставки кур'єром (з 10.00 до 20.00), якщо у вас є переваги ◙ Будь-яку іншу додаткову інформацію ©IQgra, 2020

Про виробника
Світ Дерев'яних Іграшок
Світ Дерев'яних Іграшок

220, музыкальные инструменты купить, духовые музыкальные инструменты, детские музыкальные инструменты, детский музыкальные инструменты, музыкальные инструменты детям, $


Схожі товари