Машини-штовхачі для дітей


Машини-штовхачі для дітей
    За проведеним дослідженням найбільш улюбленим подарунком малюка на 1 рік є машинка-толокар незалежно від статі. І не дивно, адже це найперший транспортний засіб після коляски, в якій катала мама, в якому можна їздити самостійно.
    На такій машинці дитина сидить і відштовхуючись ніжками призводить її в рух, за допомогою керма повертає.
    При цьому для зручності мами можна вибрати модель з ручкою, допомагаючи таким чином їздити малюкові, потім коли малюк без зусиль зможе сам кататися, її можна зняти. 

    Такою машинкою можна кататися і по дому, адже вона багато місця не займає, а влітку і з успіхом їздити на вулиці.


    За віком дитини машинка підходить на 1-5 років. І всі ці роки без сумніву дитина буде проявляти до неї інтерес порівняно з багатьма іншими іграшками. Тому при питанні що подарувати дитині на 1 рік ми з повною впевненістю рекомендуємо придбати саме таку машинку. При цьому Толокари представлені не тільки у вигляді власне машинок, а й і у вигляді мотоциклів, літаків, і навіть тракторів. Є моделі саме для дівчаток різних рожевих, фіолетових кольорів із зображеннями принцес і ін. Героїв, при цьому дівчатка обожнюють Толокар не менше за хлопчиків.


    Катання на Толокарі. розвиває координацію рухів, дитина отримує навички поведінки на дорозі, вміння об'їжджати перешкоди, відчуття швидкості.

    При виборі машини-Толокар слід звернути увагу на:

  1. Розмір машинки і вік дитини
  2. Наявність знімної підніжки і ручки для мами, багажника для іграшок, дзвінка або мелодії на кермі, зручне сидіння зі спинкою.
  3. Виробник. На сьогодні є моделі як брендові, дуже якісні і барвисті, недорогі якісні машинки українського виробництва, так і менш якісні китайські моделі. Ми раді вам запропонувати в нашому магазині саме брендові дуже якісні, функціональні моделі на будь-який смак за дуже прийнятною ціною.

    Купити машину-толокар для дитини у нас - це бути впевненими в якості продукції та максимально швидкій доставці, бо ми цінуємо кожного клієнта.

    Також в нашому інтернет-магазині ви можете підібрати дитині як безліч розвиваючих іграшок, так і великий вибір транспортних засобів у вигляді самокатів, велобігів, електромобілів і ін. товарів.


Ми завжди вам раді !!!! Звертайтеся до нас з будь-яких питань і ми з радістю допоможемо вам у виборі !!!!
Показано з 1 по 24 із 34 (всього 2 сторінок)