IQ БУМ Дорожная игра Smart Games - BVL SG 423 UKR
Виробник: Smart Games
Модель: BVL SG 423 UKR
Використовувати бон. балів 218
Наявність: На складі
Ціна в бонусних балах: 21800
Расположение: Польша

  • 269


IQ БУМ Дорожная игра Smart GamesМногоуровневая логическая игра от 5 лет. 120 задач. Держите ваш мозг в форме!

- Попробуйте найти на игровом поле место для всех 3D деталей, если вы можете увидеть на рисунке с задачей только двухмерное изображение деталей и отверстия.
- Оригинальная привлекательная игра, которая требует иногда сосредоточиться, чтобы найти нестандартный подход к правильным решениям всех 120 задач!
 
Правила игры
  1. Выберите задачу в буклете и расположите соответствующие детали на игровом поле. Эти детали не меняют своего положения.
  2. А теперь вам нужно найти место для остальных деталей на игровом поле.
· Каждая деталь имеет две выступая части. На одной стороне один шарик (А), в другую сторону возвращены два шарика (В)
· Положите деталь таким образом, чтобы она попала выступающими частями в отверстия на игровом поле.
· Если вы хотите изменить положение детали, это можно легко сделать, нажав на нее пальцем под днищем игрового поля.
       
        3. Вы нашли решение головоломки, если смогли расположить все детали на игровом поле таким образом, чтобы не осталось ни одного видимого отверстия, все шарики вставлены в отверстия и поверхность поля осталась плоской. Существует только один верный вариант решения каждой головоломки. Вы сможете найти его в конце буклета.
 
Игра содержит задания разных уровней сложности.

В комплекте:
  • игровое поле
  • разноцветные 3-d детали
  • контейнер для хранения деталей, карточек-заданий и правил игры
  • карточки с заданиями
Артикул: SG 423
Бренд: Smart Games
Возраст: 6-99
Игроков: 1
Увага: HTML не підтримується!
Магазин іграшок IQgra.com.ua Розумні іграшки доставляє дитячі товари та іграшки по всій Україні, а так само по всьому світу. Доставка іграшок і дитячих товарів можлива наступними способами: ✓ Транспортними компаніями по Україні. Доставка товарів здійснюється за допомогою транспортної компанії «Нова пошта». ✓ Кур'єрська доставка по Дніпру: з 10-00 до 20-00 в робочі дні, вартість - 40 грн. У вихідні та святкові дні 70 грн. ✓ Самовивозом: Тільки після підтвердження замовлення менеджером по телефону і узгодження дати і часу доставки, Ви можете самостійно забрати свій товар з магазину в м Дніпро, вул. Титова, 36, ТРК «Апполо» 1 поверх, з 09-00 до 21-00 щодня. У цьому випадку розрахунок може бути як готівковий, так і картою по терміналу. Придбати товар з вітрини магазину в м Дніпро, в торговому центрі Апполо по інтернет-ціною ви можете тільки після узгодження з менеджером. Варіанти оплати ✔ Переказ на картку ПриватБанку ✔ Післяплатою ** - При відправлення товару через кур'єрську службу «Нова Пошта» ви можете сплатити за товар після отримання товару і його огляду. За послугу пересилання грошей компанія «Нова пошта» стягує платіж за оформлення документів 20 грн і 2% від загальної вартості товару. ✔ Готівкою - за умови самовивозу або кур'єрської доставки. ✔ Безготівковий розрахунок в системі LiqPay, для фізичних осіб - для перерахування коштів Ви можете скористатися найбільш поширеними платіжними системами Visa і MasterCard. Visa & MasterCard ✔ Безготівковими для юридичних осіб. При безготівковому розрахунку на Вашу електронну пошту відправляється інформація про замовлення і рахунок до оплати. ✔Увага! Якщо прізвище замовника в бланку замовлення (одержувача товару) і платника не збігається, потрібно підтвердження оплати: передзвоніть нам. Рекомендуємо вказувати наступну інформацію при оформленні замовлення: ◙ Прізвище, Ім'я та По батькові - для ідентифікації одержувача замовлення. У разі якщо замовник, платник і одержувач різні особи вкажіть цей факт ОБОВ'ЯЗКОВО. ◙ Адреса електронної пошти (E-mail) - для відправки Вам листів з інформацією, що стосуються Вашого замовлення ◙ Адреса (країна, місто, вулиця, номер будинку, квартири) ◙ Бажаний час доставки кур'єром (з 10.00 до 20.00), якщо у вас є переваги ◙ Будь-яку іншу додаткову інформацію ©IQgra, 2020

Про виробника
Smart Games
Smart Games
    SmartGames логічні ігри і головоломки для дітейВи можете грати в SmartGames в будь-якому місці, в будь-який час, і при цьому вам не потрібен суперник. SmartGames - це настільні ігри для одного гравця. Але нехай SmartGames оріє... Детальніше...


, смарт геймс, smart games


Схожі товари