Деревянная игрушка рамка-вкладыш Дроби треугольник, Мди - Der 146
Модель: Der 146
Використовувати бон. балів 194
Наявність: Нет в наличии
Ціна в бонусних балах: 19400

  • 194


Деревянная игрушка рамка-вкладыш Дроби треугольник, Мди    Основная цель - изучение геометрических тел в игровой форме. Можно вставлять части геометрических фигур в специальные углубления, подсчитать количество частей в каждой фигуре. Детали можно сортировать по формам, по размерам. Детали удобно использовать для заданий на классификацию, закономерности. При наличии полного комплекта дробей детали фигур можно использовать для составления мозаик. Мячик, кораблик паровозик.

Игрушка дает начальные понятия о дробях, частях целого. Развивает логическое мышление и моторику руки.

    Очень интересная игра. Гладкие тщательно отшлифованные детали приятно держать в руке.

Развивает: Логику, Математические способности
Для детей в возрасте: от 1 года

Материал: дерево
Торговая марка: Мир деревянных игрушек
 

    Ценность этого класса развивающих пособий не в том, чтобы научить малыша, куда какой элемент вкладывать, а в том, что определяя, что куда положить, ребёнок анализирует ситуацию. А анализ - это одна из основ мыслительной деятельности.

    «Мир Деревянных Игрушек» - компания, которая специализируется на выпуске детских развивающих игрушек. На торговом рынке продукция фирмы очень популярна, так как она предназначена не только для детей всех возрастов, но и изготовляется исключительно из экологически чистых материалов.
    Игрушки, выпускаемые этой компанией, отличаются яркостью, оригинальностью и удивительным разнообразием. Большинство продукции выпускается из дерева. К развивающим играм прилагаются специальные книги-инструкции, позволяющие быстро и легко разобраться в предлагаемом игровом материале.

Стать дитини
Стать мальчик;девочка

Вік
Вік 1;2;3;4;5

Якості, які розвиваються
Якості, які розвиваються логическое мышление; зрительная память; координация движений
Увага: HTML не підтримується!
Магазин іграшок IQgra.com.ua Розумні іграшки доставляє дитячі товари та іграшки по всій Україні, а так само по всьому світу. Доставка іграшок і дитячих товарів можлива наступними способами: ✓ Транспортними компаніями по Україні. Доставка товарів здійснюється за допомогою транспортної компанії «Нова пошта». ✓ Кур'єрська доставка по Дніпру: з 10-00 до 20-00 в робочі дні, вартість - 40 грн. У вихідні та святкові дні 70 грн. ✓ Самовивозом: Тільки після підтвердження замовлення менеджером по телефону і узгодження дати і часу доставки, Ви можете самостійно забрати свій товар з магазину в м Дніпро, вул. Титова, 36, ТРК «Апполо» 1 поверх, з 09-00 до 21-00 щодня. У цьому випадку розрахунок може бути як готівковий, так і картою по терміналу. Придбати товар з вітрини магазину в м Дніпро, в торговому центрі Апполо по інтернет-ціною ви можете тільки після узгодження з менеджером. Варіанти оплати ✔ Переказ на картку ПриватБанку ✔ Післяплатою ** - При відправлення товару через кур'єрську службу «Нова Пошта» ви можете сплатити за товар після отримання товару і його огляду. За послугу пересилання грошей компанія «Нова пошта» стягує платіж за оформлення документів 20 грн і 2% від загальної вартості товару. ✔ Готівкою - за умови самовивозу або кур'єрської доставки. ✔ Безготівковий розрахунок в системі LiqPay, для фізичних осіб - для перерахування коштів Ви можете скористатися найбільш поширеними платіжними системами Visa і MasterCard. Visa & MasterCard ✔ Безготівковими для юридичних осіб. При безготівковому розрахунку на Вашу електронну пошту відправляється інформація про замовлення і рахунок до оплати. ✔Увага! Якщо прізвище замовника в бланку замовлення (одержувача товару) і платника не збігається, потрібно підтвердження оплати: передзвоніть нам. Рекомендуємо вказувати наступну інформацію при оформленні замовлення: ◙ Прізвище, Ім'я та По батькові - для ідентифікації одержувача замовлення. У разі якщо замовник, платник і одержувач різні особи вкажіть цей факт ОБОВ'ЯЗКОВО. ◙ Адреса електронної пошти (E-mail) - для відправки Вам листів з інформацією, що стосуються Вашого замовлення ◙ Адреса (країна, місто, вулиця, номер будинку, квартири) ◙ Бажаний час доставки кур'єром (з 10.00 до 20.00), якщо у вас є переваги ◙ Будь-яку іншу додаткову інформацію ©IQgra, 2020

Про виробника
Світ Дерев'яних Іграшок
Світ Дерев'яних Іграшок

рамка вкладыш из дерева, рамка вкладыш, моторика, рамка из дерева, развитие, развитие мелкой моторики, игра на развитие мелкой моторики, методика монтессори, дидактическая игра, дидактические игры, дидактические материалы


Схожі товари