Деревянная стучалка Горка-шарики большая, Мди - Der 102

Модель: Der 102
Використовувати бон. балів 579
Наявність: Нет в наличии
Ціна в бонусних балах: 57900

  • 579


Деревянная стучалка Горка-шарики большая, Мди

       Игрушка – стучалка для малышей «Горка – шарики» с молоточком, любимое развлечение для Вашего малютки!

      Принцип игры прост. Горка с отверстиями, а в наборе есть шарики. Малыш берёт шарик, вставляет его в отверстие и стучит по шарику молоточком. И – о чудо, шарик проваливается в дырочку.  Карапуз будет хлопать в ладоши и смеяться, ведь это он сам добился такого эффекта.  Цель игры – спустить шарик на первый «этаж».

     Четыре отверстия, четыре шарика и четыре «этажа», по которым шарик может передвигаться. Кроха с неподдельным любопытством будет наблюдать за движением шариков. Можно вставлять шарик в отверстие того же цвета, так ребёнок запомнит названия цветов (жёлтый, красный, зелёный, синий).

      Игрушка окрашена абсолютно безопасными красками. Даже если Ваш карапуз попробует на вкус эту игрушку, всё будет хорошо. Ваш малыш в полной безопасности!

      Горка-стучалка это – развивающая игрушка. Расскажите своему карапузу какого цвета каждая деталь, почему шарик проваливается в дырочку, научите правильно держать молоточек и точно попадать по цели.

    Развиваемые качества: мелкая моторика рук (напрямую связана со звукопроизношением), логика, сообразительность, пространственное мышление, память, ловкость, усидчивость.

     Купите «Горку-стучалку» и другие развивающие игры в интернет-магазине «IQgra».

Комплектация:

  • Горка - 1 шт.
  • Шарики (красный, жёлтый, зелёный, синий) – 4 шт.
  • Молоток – 1 шт.
Рекомендуемый возраст: от 1 годика
Упаковка: цветная картонная коробка
Размер упаковки: 22,5 х 10,5 х 15,5 см
Размер игрушки: 8,5 х 24 х 18,5 см
Материал: дерево
Вес: 0,875 кг
ТМ «Мир деревянных игрушек»

 


©IQgra, 2015


Стать дитини
Стать мальчик;девочка

Вік
Вік 1;2;3

Якості, які розвиваються
Якості, які розвиваються мeлкая мoтoрика;координация движений; внимание
Ввійти в систему
Магазин іграшок IQgra.com.ua Розумні іграшки доставляє дитячі товари та іграшки по всій Україні, а так само по всьому світу. Доставка іграшок і дитячих товарів можлива наступними способами: ✓ Транспортними компаніями по Україні. Доставка товарів здійснюється за допомогою транспортної компанії «Нова пошта». ✓ Кур'єрська доставка по Дніпру: з 10-00 до 20-00 в робочі дні, вартість - 40 грн. У вихідні та святкові дні 70 грн. ✓ Самовивозом: Тільки після підтвердження замовлення менеджером по телефону і узгодження дати і часу доставки, Ви можете самостійно забрати свій товар з магазину в м Дніпро, вул. Титова, 36, ТРК «Апполо» 1 поверх, з 09-00 до 21-00 щодня. У цьому випадку розрахунок може бути як готівковий, так і картою по терміналу. Придбати товар з вітрини магазину в м Дніпро, в торговому центрі Апполо по інтернет-ціною ви можете тільки після узгодження з менеджером. Варіанти оплати ✔ Переказ на картку ПриватБанку ✔ Післяплатою ** - При відправлення товару через кур'єрську службу «Нова Пошта» ви можете сплатити за товар після отримання товару і його огляду. За послугу пересилання грошей компанія «Нова пошта» стягує платіж за оформлення документів 20 грн і 2% від загальної вартості товару. ✔ Готівкою - за умови самовивозу або кур'єрської доставки. ✔ Безготівковий розрахунок в системі LiqPay, для фізичних осіб - для перерахування коштів Ви можете скористатися найбільш поширеними платіжними системами Visa і MasterCard. Visa & MasterCard ✔ Безготівковими для юридичних осіб. При безготівковому розрахунку на Вашу електронну пошту відправляється інформація про замовлення і рахунок до оплати. ✔Увага! Якщо прізвище замовника в бланку замовлення (одержувача товару) і платника не збігається, потрібно підтвердження оплати: передзвоніть нам. Рекомендуємо вказувати наступну інформацію при оформленні замовлення: ◙ Прізвище, Ім'я та По батькові - для ідентифікації одержувача замовлення. У разі якщо замовник, платник і одержувач різні особи вкажіть цей факт ОБОВ'ЯЗКОВО. ◙ Адреса електронної пошти (E-mail) - для відправки Вам листів з інформацією, що стосуються Вашого замовлення ◙ Адреса (країна, місто, вулиця, номер будинку, квартири) ◙ Бажаний час доставки кур'єром (з 10.00 до 20.00), якщо у вас є переваги ◙ Будь-яку іншу додаткову інформацію ©IQgra, 2020

Про виробника
Світ Дерев'яних Іграшок
Світ Дерев'яних Іграшок


стучалки из дерева, детские игрушки стучалки, горка шарики мди, деревянные игрушки, игры из дерева, активные игры из дерева, мир деревянных игрушек


Схожі товари