Деревянная стучалка Гвозди - перевертыши 2, Мди - Der 092

Модель: Der 092
Використовувати бон. балів 335
Наявність: На складі
Ціна в бонусних балах: 33500

  • 393


Деревянная стучалка Гвозди - перевертыши 2, Мди

    Психологи и педагоги делают акцент на том что родителям нужно помогать детям снимать агрессивность. И эта игрушка как раз и помощь в этом родителям. Это и интересная игра и способность ребенка снять свои агрессивные проявления. Малыш должен будет просто бить молоточкам по различным элементам которые будут выступать наверх.
 
    Стучалка - изумительная игрушка для развития ловкости, моторики, силы удара. Ну какую еще игрушку можно так беззаветно бить молотком и при этом получать полезные навыки.    
    С помощью небольшого деревянного молоточка ребенок сможет забивать один гвоздик, а другой в это время подскакивает, наглядно демонстрируя малышу силу его удара (сильнее бьет-выше подскакивает гвоздь).
 
Рекомендовано детям от 1 года
Материал: дерево
Размеры упаковки: 19х12,5х12,5 см.
Вес: 430 г.
Производитель: Мир деревянных игрушек 

    Мир деревянных игрушек (МДИ) ставит качество своей продукции на первое место. На китайских фабриках, производящих игрушки бренда МДИ, берется продукция только категории "A" (наивысшее качество, аналогичная продукция идет в Европу и в Японию). Качество каждой партии контролируют русскоязычные сотрудники компании в Китае. Те виды игрушек, которые МДИ не может найти в отличном качестве на фабриках-партнерах, производятся на собственной фабрике в Китае. Компания работает лишь с фабриками, сертифицированными по стандарту ISO 9000.

Стать дитини
Стать мальчик

Вік
Вік 1;2;3

Якості, які розвиваються
Якості, які розвиваються мeлкая мoтoрика;координация движений
Ввійти в систему
Магазин іграшок IQgra.com.ua Розумні іграшки доставляє дитячі товари та іграшки по всій Україні, а так само по всьому світу. Доставка іграшок і дитячих товарів можлива наступними способами: ✓ Транспортними компаніями по Україні. Доставка товарів здійснюється за допомогою транспортної компанії «Нова пошта». ✓ Кур'єрська доставка по Дніпру: з 10-00 до 20-00 в робочі дні, вартість - 40 грн. У вихідні та святкові дні 70 грн. ✓ Самовивозом: Тільки після підтвердження замовлення менеджером по телефону і узгодження дати і часу доставки, Ви можете самостійно забрати свій товар з магазину в м Дніпро, вул. Титова, 36, ТРК «Апполо» 1 поверх, з 09-00 до 21-00 щодня. У цьому випадку розрахунок може бути як готівковий, так і картою по терміналу. Придбати товар з вітрини магазину в м Дніпро, в торговому центрі Апполо по інтернет-ціною ви можете тільки після узгодження з менеджером. Варіанти оплати ✔ Переказ на картку ПриватБанку ✔ Післяплатою ** - При відправлення товару через кур'єрську службу «Нова Пошта» ви можете сплатити за товар після отримання товару і його огляду. За послугу пересилання грошей компанія «Нова пошта» стягує платіж за оформлення документів 20 грн і 2% від загальної вартості товару. ✔ Готівкою - за умови самовивозу або кур'єрської доставки. ✔ Безготівковий розрахунок в системі LiqPay, для фізичних осіб - для перерахування коштів Ви можете скористатися найбільш поширеними платіжними системами Visa і MasterCard. Visa & MasterCard ✔ Безготівковими для юридичних осіб. При безготівковому розрахунку на Вашу електронну пошту відправляється інформація про замовлення і рахунок до оплати. ✔Увага! Якщо прізвище замовника в бланку замовлення (одержувача товару) і платника не збігається, потрібно підтвердження оплати: передзвоніть нам. Рекомендуємо вказувати наступну інформацію при оформленні замовлення: ◙ Прізвище, Ім'я та По батькові - для ідентифікації одержувача замовлення. У разі якщо замовник, платник і одержувач різні особи вкажіть цей факт ОБОВ'ЯЗКОВО. ◙ Адреса електронної пошти (E-mail) - для відправки Вам листів з інформацією, що стосуються Вашого замовлення ◙ Адреса (країна, місто, вулиця, номер будинку, квартири) ◙ Бажаний час доставки кур'єром (з 10.00 до 20.00), якщо у вас є переваги ◙ Будь-яку іншу додаткову інформацію ©IQgra, 2020

Про виробника
Світ Дерев'яних Іграшок
Світ Дерев'яних Іграшок


стучалки из дерева, детские игрушки стучалки, гвозди перевертыши мди, деревянные игрушки, игры из дерева, активные игры из дерева, мир деревянных игрушек


Схожі товари