10 законов обучения с пелёнок Маниченко Андрей - Um 07

Виробник: Умніца
Модель: Um 07
Використовувати бон. балів 23
Наявність: Нет в наличии
Ціна в бонусних балах: 2300
Расположение: Россия

 • 23


10 законов обучения с пелёнок Маниченко Андрей

Автор: Андрей Маниченко

Производитель: Умница
Формат: 150х115, 86 страниц.

 

Содержание:
-Закон раннего старта

-Закон похвалы

-Закон уважения

-Закон игры

-Закон хорошего настроения

-Закон познавательного голода

-Закон скорости

-Закон новой темы

-Закон режима

-Закон счастливой семьи

 

Маленькие дети учатся по другим законам, нежели мы, взрослые. Всем известно, что самый любопытный человек на Земле – это младенец. Ни один взрослый не сравнится с ребёнком по степени любопытства. Но, к сожалению, мощное детское любопытство, как правило, постепенно угасает, а в школьных стенах полностью разрушается. Как поддержать безграничную тягу ребенка к знаниям? Как построить процесс обучения таким образом, чтобы ребёнок сам хотел в нём участвовать? Ответы на эти и другие вопросы даны в книге Маниченко А.А. «10 ЗАКОНОВ ОБУЧЕНИЯ С ПЕЛЁНОК». Автор книги – педагог и психолог, основатель компании «УМНИЦА», разработчик уникальных пособий по раннему интеллектуальному развитию, в доступной и увлекательной форме автор рассказывает о законах раннего развития, о формировании интеллектуальных способностей человека.

ЗАКОНЫ ОБУЧЕНИЯ С ПЕЛЁНОК:

 • Закон раннего старта
 • Закон похвалы
 • Закон уважения
 • Закон игры
 • Закон хорошего настроения
 • Закон познавательного голода
 • Закон скорости
 • Закон новой темы
 • Закон режима
 • Закон счастливой семьи

Эти законы безотказно действуют при развитии у малыша любых умений и навыков. Они психологически оправданы, целесообразны и проверены временем и опытом многих родителей.

Ввійти в систему
Магазин іграшок IQgra.com.ua Розумні іграшки доставляє дитячі товари та іграшки по всій Україні, а так само по всьому світу. Доставка іграшок і дитячих товарів можлива наступними способами: ✓ Транспортними компаніями по Україні. Доставка товарів здійснюється за допомогою транспортної компанії «Нова пошта». ✓ Кур'єрська доставка по Дніпру: з 10-00 до 20-00 в робочі дні, вартість - 40 грн. У вихідні та святкові дні 70 грн. ✓ Самовивозом: Тільки після підтвердження замовлення менеджером по телефону і узгодження дати і часу доставки, Ви можете самостійно забрати свій товар з магазину в м Дніпро, вул. Титова, 36, ТРК «Апполо» 1 поверх, з 09-00 до 21-00 щодня. У цьому випадку розрахунок може бути як готівковий, так і картою по терміналу. Придбати товар з вітрини магазину в м Дніпро, в торговому центрі Апполо по інтернет-ціною ви можете тільки після узгодження з менеджером. Варіанти оплати ✔ Переказ на картку ПриватБанку ✔ Післяплатою ** - При відправлення товару через кур'єрську службу «Нова Пошта» ви можете сплатити за товар після отримання товару і його огляду. За послугу пересилання грошей компанія «Нова пошта» стягує платіж за оформлення документів 20 грн і 2% від загальної вартості товару. ✔ Готівкою - за умови самовивозу або кур'єрської доставки. ✔ Безготівковий розрахунок в системі LiqPay, для фізичних осіб - для перерахування коштів Ви можете скористатися найбільш поширеними платіжними системами Visa і MasterCard. Visa & MasterCard ✔ Безготівковими для юридичних осіб. При безготівковому розрахунку на Вашу електронну пошту відправляється інформація про замовлення і рахунок до оплати. ✔Увага! Якщо прізвище замовника в бланку замовлення (одержувача товару) і платника не збігається, потрібно підтвердження оплати: передзвоніть нам. Рекомендуємо вказувати наступну інформацію при оформленні замовлення: ◙ Прізвище, Ім'я та По батькові - для ідентифікації одержувача замовлення. У разі якщо замовник, платник і одержувач різні особи вкажіть цей факт ОБОВ'ЯЗКОВО. ◙ Адреса електронної пошти (E-mail) - для відправки Вам листів з інформацією, що стосуються Вашого замовлення ◙ Адреса (країна, місто, вулиця, номер будинку, квартири) ◙ Бажаний час доставки кур'єром (з 10.00 до 20.00), якщо у вас є переваги ◙ Будь-яку іншу додаткову інформацію ©IQgra, 2020

Про виробника
Умніца
Умніца

книги о развитии детей


Схожі товари