Конструктор из натуральных кирпичиков Крепость 2 в 1 тм БрикНик - Um Б205
Виробник: БрікНік
Модель: Um Б205
Наявність: На складі

  • 369


Конструктор из натуральных кирпичиков Крепость 2 в 1 тм БрикНик    «Крепость» - средний набор из серии «БрикНик», включает в себя 119 различных настоящих маленьких кирпичиков, специальную строительную смесь из песка и крахмала, миску, мастерок и подробную красочную инструкцию. 

    Этот набор замечателен тем,  что позволяет детям построить 2 модели - крепость и колодец.

    Но ребенок может построить не только сооружения, представленные в инструкции, у него есть возможность проявить свою фантазию – самостоятельно придумать и собрать свой собственный проект!

Керамический конструктор БрикНик «Крепость», комплектация

  • 119 элементов различных форм и размеров
  • строительная смесь
  • удобный маленький мастерок

Размер готовой постройки 15х15х18.

Свойства керамического конструктора.

    Все детали сделаны из экологически чистых материалов: кирпичики – из обожженной глины, безопасная строительная смесь «Брикмастер» – из кукурузного крахмала и речного песка.

     Можно играть с керамическим конструктором «БрикНик» и без использования строительной смеси и инструкции – возможности для творчества не ограничены. К тому же готовая постройка очень легко разбирается, если оставить её в воде на 3-4 часа.

    Развивайте в ребенке талант архитектора с керамическим конструктором «БрикНик»!


Стать дитини
Стать мальчик;девочка

Вік
Вік 6+

Якості, які розвиваються
Якості, які розвиваються мелкая моторика, фантазия, пространственное мышление, исторические и архитектурные познания
Увага: HTML не підтримується!
Магазин іграшок IQgra.com.ua Розумні іграшки доставляє дитячі товари та іграшки по всій Україні, а так само по всьому світу. Доставка іграшок і дитячих товарів можлива наступними способами: ✓ Транспортними компаніями по Україні. Доставка товарів здійснюється за допомогою транспортної компанії «Нова пошта». ✓ Кур'єрська доставка по Дніпру: з 10-00 до 20-00 в робочі дні, вартість - 40 грн. У вихідні та святкові дні 70 грн. ✓ Самовивозом: Тільки після підтвердження замовлення менеджером по телефону і узгодження дати і часу доставки, Ви можете самостійно забрати свій товар з магазину в м Дніпро, вул. Титова, 36, ТРК «Апполо» 1 поверх, з 09-00 до 21-00 щодня. У цьому випадку розрахунок може бути як готівковий, так і картою по терміналу. Придбати товар з вітрини магазину в м Дніпро, в торговому центрі Апполо по інтернет-ціною ви можете тільки після узгодження з менеджером. Варіанти оплати ✔ Переказ на картку ПриватБанку ✔ Післяплатою ** - При відправлення товару через кур'єрську службу «Нова Пошта» ви можете сплатити за товар після отримання товару і його огляду. За послугу пересилання грошей компанія «Нова пошта» стягує платіж за оформлення документів 20 грн і 2% від загальної вартості товару. ✔ Готівкою - за умови самовивозу або кур'єрської доставки. ✔ Безготівковий розрахунок в системі LiqPay, для фізичних осіб - для перерахування коштів Ви можете скористатися найбільш поширеними платіжними системами Visa і MasterCard. Visa & MasterCard ✔ Безготівковими для юридичних осіб. При безготівковому розрахунку на Вашу електронну пошту відправляється інформація про замовлення і рахунок до оплати. ✔Увага! Якщо прізвище замовника в бланку замовлення (одержувача товару) і платника не збігається, потрібно підтвердження оплати: передзвоніть нам. Рекомендуємо вказувати наступну інформацію при оформленні замовлення: ◙ Прізвище, Ім'я та По батькові - для ідентифікації одержувача замовлення. У разі якщо замовник, платник і одержувач різні особи вкажіть цей факт ОБОВ'ЯЗКОВО. ◙ Адреса електронної пошти (E-mail) - для відправки Вам листів з інформацією, що стосуються Вашого замовлення ◙ Адреса (країна, місто, вулиця, номер будинку, квартири) ◙ Бажаний час доставки кур'єром (з 10.00 до 20.00), якщо у вас є переваги ◙ Будь-яку іншу додаткову інформацію ©IQgra, 2020

Про виробника
БрікНік
БрікНік

тм БрикНик, брик мастер, брикник, конструктор брикник, кирпичики брикник, брикник конструктор из кирпичиков, наборы брикник, керамический конструктор брикник, конструктор из настоящих кирпичиков


Схожі товари