Конструктор из натуральных кирпичиков Мост тм БрикНик - Um Б105

Виробник: БрікНік
Модель: Um Б105
Використовувати бон. балів 719
Наявність: На складі
Ціна в бонусних балах: 71900

  • 575


Конструктор из натуральных кирпичиков Мост тм БрикНик

      Конструктор "Мост" из настоящих кирпичиков, 450 деталей, БрикНик

      Развивающий конструктор содержит 450 деталей для создания моста из маленьких кирпичиков. Выглядеть готовая постройка будет очень реалистично, так как строительные и архитектурные элементы выполнены точной уменьшенной копией своих прототипов: арок, кирпичей, строительных перекрытий. В наборе содержится смесь для скрепления блоков и мастерок, сознанная из речного песка и кукурузной муки. При необходимости постройку можно разобрать, поместив её на несколько часов в воду. Кирпичики можно использовать для других уникальных построек.

Особенности:

  • набор содержит 450 кирпичиков разной формы из натуральной глины и строительную смесь, с помощью которой ребёнок сможет создать мост или придумать свою оригинальную постройку из кирпичиков.
  • все элементы выполнены с учётом всех пропорций, точной уменьшенной копией настоящих строительных кирпичиков, арок, перекрытий, они хорошо держат форму благодаря качественному обжигу.
  • для фиксации кладки в комплекте предусмотрен специальный состав строительной смеси на основе речного песка и кукурузного крахмала, чтобы аккуратно наносить его на кирпичики используйте мисочку.
  • «цемент», легко растворяется водой, что позволяет использовать кирпичики многократно для других построек. Необходимо поместить конструкцию в воду на 2 часа, а потом аккуратно разобрать сооружение.
  • занятия с развивающим конструктором способствуют расширению кругозора ребёнка, развивают моторику пальцев, координацию движений. Дети учатся концентрироваться на выполнении задачи, проявляют выдержку, терпение и аккуратность.
  • элементы набора изготовлены из натуральных материалов, прошедших сертификацию для производства детских товаров.

Комплект: мастерок, кирпичики, миска для разведения смеси, ингредиенты для смеси, подробная инструкция.
Количество деталей: 450 шт.
Возраст: от 6 лет.
Состав: глина, песок, кукурузный крахмал, пластик, древесина.
Вес: 7 кг.
Размер готовой постройки: 50 х 24 х 15 см.
Размер упаковки: 28,5 x 27,5 x 8 см.
Упаковка: картонная коробка с ручкой.
Производитель: БрикНик.

       Купить Конструктор из натуральных кирпичиков "Мост" в нашем интернет-магазине "IQgra" просто, нажав на кнопку "купить", после чего с Вами свяжется наш менеджер для уточнения всех деталей заказа.


Стать дитини
Стать девочка;мальчик

Вік
Вік 6;99

Якості, які розвиваються
Якості, які розвиваються мелкая моторика, фантазия, пространственное мышление, исторические и архитектурные познания
Ввійти в систему
Магазин іграшок IQgra.com.ua Розумні іграшки доставляє дитячі товари та іграшки по всій Україні, а так само по всьому світу. Доставка іграшок і дитячих товарів можлива наступними способами: ✓ Транспортними компаніями по Україні. Доставка товарів здійснюється за допомогою транспортної компанії «Нова пошта». ✓ Кур'єрська доставка по Дніпру: з 10-00 до 20-00 в робочі дні, вартість - 40 грн. У вихідні та святкові дні 70 грн. ✓ Самовивозом: Тільки після підтвердження замовлення менеджером по телефону і узгодження дати і часу доставки, Ви можете самостійно забрати свій товар з магазину в м Дніпро, вул. Титова, 36, ТРК «Апполо» 1 поверх, з 09-00 до 21-00 щодня. У цьому випадку розрахунок може бути як готівковий, так і картою по терміналу. Придбати товар з вітрини магазину в м Дніпро, в торговому центрі Апполо по інтернет-ціною ви можете тільки після узгодження з менеджером. Варіанти оплати ✔ Переказ на картку ПриватБанку ✔ Післяплатою ** - При відправлення товару через кур'єрську службу «Нова Пошта» ви можете сплатити за товар після отримання товару і його огляду. За послугу пересилання грошей компанія «Нова пошта» стягує платіж за оформлення документів 20 грн і 2% від загальної вартості товару. ✔ Готівкою - за умови самовивозу або кур'єрської доставки. ✔ Безготівковий розрахунок в системі LiqPay, для фізичних осіб - для перерахування коштів Ви можете скористатися найбільш поширеними платіжними системами Visa і MasterCard. Visa & MasterCard ✔ Безготівковими для юридичних осіб. При безготівковому розрахунку на Вашу електронну пошту відправляється інформація про замовлення і рахунок до оплати. ✔Увага! Якщо прізвище замовника в бланку замовлення (одержувача товару) і платника не збігається, потрібно підтвердження оплати: передзвоніть нам. Рекомендуємо вказувати наступну інформацію при оформленні замовлення: ◙ Прізвище, Ім'я та По батькові - для ідентифікації одержувача замовлення. У разі якщо замовник, платник і одержувач різні особи вкажіть цей факт ОБОВ'ЯЗКОВО. ◙ Адреса електронної пошти (E-mail) - для відправки Вам листів з інформацією, що стосуються Вашого замовлення ◙ Адреса (країна, місто, вулиця, номер будинку, квартири) ◙ Бажаний час доставки кур'єром (з 10.00 до 20.00), якщо у вас є переваги ◙ Будь-яку іншу додаткову інформацію ©IQgra, 2020

Про виробника
БрікНік
БрікНік

тм БрикНик, конструктор из натуральных кирпичиков, керамический конструктор, конструктор мост из керамических кирпичей,


Схожі товари