Электромеханический Конструктор ЗНАТОК 15 схем набор В - kds REW-K061
Виробник: Знаток
Модель: kds REW-K061
Використовувати бон. балів 447
Наявність: На складі
Ціна в бонусних балах: 44700

  • 447


Электромеханический Конструктор ЗНАТОК 15 схем набор В    Электронный конструктор Знаток " Первые шаги в электронике (набор В)" - прекрасный подарок мальчику от 5 лет, который хочет почувствовать себя юным инженером!
    Он даст возможность ребенку приобщиться к увлекательному миру электроники и собрать свои первые электрические изобретения.    Собирая их ребенок откроет для себя много нового и интересного, используя безопасный способ соединения за счет защелкивания металлических соединителей. Этот принцип позволяет неограниченное количество раз легко и безопасно собирать и разбирать схемы. С электронным конструктором Знаток намного интереснее чем в школе! Играйте в любое время, в любом месте!   

    Благодаря пособиям с объяснениями и даже вопросами с заданиями, появляется хорошая возможность получить базовые знания в сфере электроники и физики.  Конструктор Знаток также прошел все испытания в школах и других детских учреждениях и получил высокую оценку специалистов.

С помощью конструктора можно собрать такие схемы:
1. Звук полицейской машины при разрыве провода.
2. Звук пожарной машины при разрыве провода.
3. Звук пулеметной стрельбы при разрыве провода.
4. Звук кареты скорой помощи при разрыве провода.
5. Проблесковый светодиодный сигнал для защиты от воров.
6. Карета скорой помощи со световыми и звуковыми сигналом.
7. Полицейская машина со световым и звуковым сигналом.
8. Пожарная машина со световом и звуковым сигналом.
9. Звук полицейской машины.
10. Звук пулеметной стрельбы.
11. Медленно моргающий светодиод.
12. Полицейская машина с красным светом.
13. Предупредительный красный свет и звук пулеметной стрельбы.
14. Тестер проводимости.
15. Пожарная машина.

Конструктор состоит из следующих элементов:
1. Провод 1.
2. Провод 2 — 7 шт.
3. Провод 3 — 2 шт.
4. Провод 4.
5. Провод 5.
6. Кнопка.
7. Красный светодиод.
8. Батарейный отсек.
10. Сигнальная интегральная схема.
11. Резистор 100 кОм.
12. Транзистор PNP.
13. Монтажная плата.
    Для работы конструктора необходимы 2 батарейки типа АА

    Наборы « А» , « В» и « С» серии « Первые шаги в электронике» можно совмещать и дополнять друг другом.


Стать дитини
Стать мальчик

Вік
Вік 5;16

Якості, які розвиваються
Якості, які розвиваються мелкая моторика, внимание, логика, память, математические понятия
Увага: HTML не підтримується!
Магазин іграшок IQgra.com.ua Розумні іграшки доставляє дитячі товари та іграшки по всій Україні, а так само по всьому світу. Доставка іграшок і дитячих товарів можлива наступними способами: ✓ Транспортними компаніями по Україні. Доставка товарів здійснюється за допомогою транспортної компанії «Нова пошта». ✓ Кур'єрська доставка по Дніпру: з 10-00 до 20-00 в робочі дні, вартість - 40 грн. У вихідні та святкові дні 70 грн. ✓ Самовивозом: Тільки після підтвердження замовлення менеджером по телефону і узгодження дати і часу доставки, Ви можете самостійно забрати свій товар з магазину в м Дніпро, вул. Титова, 36, ТРК «Апполо» 1 поверх, з 09-00 до 21-00 щодня. У цьому випадку розрахунок може бути як готівковий, так і картою по терміналу. Придбати товар з вітрини магазину в м Дніпро, в торговому центрі Апполо по інтернет-ціною ви можете тільки після узгодження з менеджером. Варіанти оплати ✔ Переказ на картку ПриватБанку ✔ Післяплатою ** - При відправлення товару через кур'єрську службу «Нова Пошта» ви можете сплатити за товар після отримання товару і його огляду. За послугу пересилання грошей компанія «Нова пошта» стягує платіж за оформлення документів 20 грн і 2% від загальної вартості товару. ✔ Готівкою - за умови самовивозу або кур'єрської доставки. ✔ Безготівковий розрахунок в системі LiqPay, для фізичних осіб - для перерахування коштів Ви можете скористатися найбільш поширеними платіжними системами Visa і MasterCard. Visa & MasterCard ✔ Безготівковими для юридичних осіб. При безготівковому розрахунку на Вашу електронну пошту відправляється інформація про замовлення і рахунок до оплати. ✔Увага! Якщо прізвище замовника в бланку замовлення (одержувача товару) і платника не збігається, потрібно підтвердження оплати: передзвоніть нам. Рекомендуємо вказувати наступну інформацію при оформленні замовлення: ◙ Прізвище, Ім'я та По батькові - для ідентифікації одержувача замовлення. У разі якщо замовник, платник і одержувач різні особи вкажіть цей факт ОБОВ'ЯЗКОВО. ◙ Адреса електронної пошти (E-mail) - для відправки Вам листів з інформацією, що стосуються Вашого замовлення ◙ Адреса (країна, місто, вулиця, номер будинку, квартири) ◙ Бажаний час доставки кур'єром (з 10.00 до 20.00), якщо у вас є переваги ◙ Будь-яку іншу додаткову інформацію ©IQgra, 2020

Про виробника
Знаток
Знаток

электромеханический конструктор, электромеханические конструкторы, магазин игрушек, конструкторы знаток для мальчика


Схожі товари