Электромеханический Конструктор ЗНАТОК 320 схем - kds REW-K002
Виробник: Знаток
Модель: kds REW-K002
Використовувати бон. балів 1197
Наявність: На складі
Ціна в бонусних балах: 119700

  • 1 197


Электромеханический Конструктор ЗНАТОК 320 схем    Электронный Конструктор Знаток (320 схем) это игра, соединяющая знания о физическом мире и практические навыки. Собирая электрические цепи ребенок познакомится с удивительным миром электроники, играя. В схемах используется ручное, магнитное, световое, водяное, звуковое, электрическое, а также сенсорное управление. Оригинальный способ соединения деталей обеспечивает быстрый и эффективный результат без использования паяния.
Конструктор прошел апробацию в школах и других детских учреждениях и получил высокую оценку специалистов.   

Конструктор состоит из следующих элементов:
1. Соединительные провода.
2. Пьезоизлучатель.
3. Сенсорная пластина.
4. Геркон (магнитоуправляемый контакт) с магнитом.
5. Кнопочный выключатель.
6. Выключатель.
7. Фоторезистор.
8. Красный светодиод.
9. Лампа 2.5 В.
10. Крепежные держатели для батареек.
11. Динамик.
12. Интегральная схема музыкальная.
13. Интегральная схема сигнальная.
14. Интегральная схема “звездные войны”.
15. Электромотор с пропеллером.
16. Антенна.
17. Зеленый светодиод.
18. Лампа 6 В.
19. Микрофон.
20. Интегральная схема “усилитель мощности”.
21. Резисторы 100 Ом, 1 кОм, 5 кОм, 10 кОм, 100 кОм.
22. Конденсаторы 0.02 мкФ, 0.1 мкФ, 10 мкФ, 100 мкФ, 470 мкФ.
23. Интегральная схема “усилитель высокой частоты”.
24. PNP транзистор.
25. NPN транзистор.
26. Реостат.
27. Интегральная схема “FM диапазон”.
28. Батарейки 4хАА.

Также в прилагаемом руководстве содержится 136 иллюстраций и 320 описаний схем, которые вы можете собрать.

Что можно собрать:  

  • радиоприемник  
  • автоматический осветитель  
  • музыкальный звонок  
  • игры и игрушки  
  • имитатор звуков (звуки пулемета, звездных войн, сигналы машины скорой помощи со световым сопровождением, сигнал тревоги)
  • охранная сигнализация 
  • и другие схемы.

    Электронный конструктор Знаток станет прекрасным подарком для мальчика от 5 лет.


Стать дитини
Стать 5;15

Вік
Вік мальчик

Якості, які розвиваються
Якості, які розвиваються мелкая моторика, внимание, логика, память, математические понятия
Увага: HTML не підтримується!
Магазин іграшок IQgra.com.ua Розумні іграшки доставляє дитячі товари та іграшки по всій Україні, а так само по всьому світу. Доставка іграшок і дитячих товарів можлива наступними способами: ✓ Транспортними компаніями по Україні. Доставка товарів здійснюється за допомогою транспортної компанії «Нова пошта». ✓ Кур'єрська доставка по Дніпру: з 10-00 до 20-00 в робочі дні, вартість - 40 грн. У вихідні та святкові дні 70 грн. ✓ Самовивозом: Тільки після підтвердження замовлення менеджером по телефону і узгодження дати і часу доставки, Ви можете самостійно забрати свій товар з магазину в м Дніпро, вул. Титова, 36, ТРК «Апполо» 1 поверх, з 09-00 до 21-00 щодня. У цьому випадку розрахунок може бути як готівковий, так і картою по терміналу. Придбати товар з вітрини магазину в м Дніпро, в торговому центрі Апполо по інтернет-ціною ви можете тільки після узгодження з менеджером. Варіанти оплати ✔ Переказ на картку ПриватБанку ✔ Післяплатою ** - При відправлення товару через кур'єрську службу «Нова Пошта» ви можете сплатити за товар після отримання товару і його огляду. За послугу пересилання грошей компанія «Нова пошта» стягує платіж за оформлення документів 20 грн і 2% від загальної вартості товару. ✔ Готівкою - за умови самовивозу або кур'єрської доставки. ✔ Безготівковий розрахунок в системі LiqPay, для фізичних осіб - для перерахування коштів Ви можете скористатися найбільш поширеними платіжними системами Visa і MasterCard. Visa & MasterCard ✔ Безготівковими для юридичних осіб. При безготівковому розрахунку на Вашу електронну пошту відправляється інформація про замовлення і рахунок до оплати. ✔Увага! Якщо прізвище замовника в бланку замовлення (одержувача товару) і платника не збігається, потрібно підтвердження оплати: передзвоніть нам. Рекомендуємо вказувати наступну інформацію при оформленні замовлення: ◙ Прізвище, Ім'я та По батькові - для ідентифікації одержувача замовлення. У разі якщо замовник, платник і одержувач різні особи вкажіть цей факт ОБОВ'ЯЗКОВО. ◙ Адреса електронної пошти (E-mail) - для відправки Вам листів з інформацією, що стосуються Вашого замовлення ◙ Адреса (країна, місто, вулиця, номер будинку, квартири) ◙ Бажаний час доставки кур'єром (з 10.00 до 20.00), якщо у вас є переваги ◙ Будь-яку іншу додаткову інформацію ©IQgra, 2020

Про виробника
Знаток
Знаток

электромеханический конструктор, электромеханические конструкторы, магазин игрушек, , конструкторы знаток для мальчика, STEM (Science, Technology, Engineering and Mathematics)


Схожі товари