Неймовірні лялечки L.O.L.!


Неймовірні лялечки L.O.L.!
    Зустрічайте новий сезон сюрпризів - неймовірних лялечок L.O.L.!
    Тільки недавно ми пережили бум лялечок капкейків, тепер у нас є можливість зібрати повну колекцію ляльок LOL від відомого виробника іграшок і ляльок MGA.  
    LOL Surprise !, це справді несподіваний сюрприз. Адже поки ви не знімете 7 шарів упаковки, ви не зможете здогадатися, яка лялечка знаходиться всередині чарівної кулі. Це не просто іграшка, а цілий набір, який подарує хвилю радості і веселощів.

    Це унікальна іграшка, адже з однієї кульки Ви отримуєте відразу 7 сюрпризів-іграшок. Кожен сюрприз виявляється під новим шаром.Під першим шаром кулі сюрпризу нас чекає секретний лист, в якому є маленька підказка, яка ж лялечка ховається всередині;Другий шар кулі сюрпризу - це стікери для колекції, ви їх можете наклеювати в карту, яку можна скачати з офіційного сайту ляльок ЛОЛ MGA.Під третім шаром ми виявимо пляшечку для лялечки. Пляшка вам стане в нагоді, коли будете напувати ляльку ЛОЛ. Випивши всю воду, вона може розплакатися, виплюнути воду або зробити пі-пі. Деякі лялечки змінюють колір волосся. Ці кумедні загадкові лялечки не залишать байдужою маленьку дівчинку.

Під четвертим шаром кулі l.o.l. surprise заховане взуття. У кожної лялечки ЛОЛ різне взуття: босоніжки, туфельки, черевики, чобітки, причому всі різного кольору.Під п'ятим шаром ЛОЛ сюрприз ховається одяг. Одяг яскравий і різнобарвний, виконаний з м'якого пластику. Одяг легко одягається на ляльку ЛОЛ. Кожна річ розписана вручну. На офіційному сайті MGA лялечки ЛОЛ ви можете познайомитися з усією колекцією нарядів.

Під шостим шаром знаходяться аксесуари: сумочки, окуляри, капелюшки.
І нарешті під сьомим шаром кулі сюрпризу сама лялечка.   

І коли ви зняли всі шари упаковки, ви знайдете пречудову сумочку, адже у неї так багато функцій - її можна використовувати як ванну для ляльки, як столик з піцою, як підставку і просто для зберігання вашої улюблениці. Куля сюрприз, в якому знаходилася лялечка - це міні будинок. Там ви виявите ванну або міні кухню, де можна зберігати пляшку. Куля сюрприз ЛОЛ може виконувати функцію підставки для ляльки, або як місце для зберігання ляльки LOL. Куля має ручку, за яку її можна носити як сумочку.


Зберіть всю колекцію лялечок LOL разом з нами, зробіть сюрприз Вашій дитині, купивши LOL Surprise на сайті iqgra.com.ua за вигідною ціною!

Показано з 1 по 24 із 74 (всього 4 сторінок)

Лідер продажу!
Настольная игра LOL Surprise The Game - igs 65246