Деревянный лабиринт-каталка Бабочка малая, Мди - Der 116
Модель: Der 116
Використовувати бон. балів 421
Наявність: На складі
Ціна в бонусних балах: 42100

  • 328


Деревянный лабиринт-каталка Бабочка малая, Мди    Среди развивающих игрушек всё большую популярность набирают деревянные лабиринты. Такие игрушки направлены на развитие мелкой моторики детских ручек, тем самым способствуют подготовке руки к письму. Также они стимулируют память, логическое, пространственное и образное мышление. 

    Многообразие видов такого лабиринта-каталки даёт возможность родителям выбрать игрушку, максимально удовлетворяющую их требования по возрастной категории ребёнка, его увлечениям и потребностям. С помощью такого типа развивающих игрушек малыш довольно быстро сможет изучить цвета, виды животных, овощи и фрукты, а став старше освоит также цифры и буквы.

    Особые достоинства таких игрушек:

  • они изготовлены из экологически чистых материалов с применением нетоксичных красок, которые не навредят детскому организму, даже если малыш попробует игрушку на зуб.
  • безопасность - родителям можно смело оставлять ребёнка с такой игрушкой наедине, так как все, даже самые мелкие, детали-бусинки надёжно закреплены;
  • деревянные игрушки, в отличие от пластиковых, более надёжны, что продлевает их срок службы.

   Таким образом, пальчиковые лабиринты помогают ребёнку развиваться всесторонне, при этом оставаясь любимой игрой.

 

Технические характеристики:

  • Производитель: Китай
  • Размеры: 21x18x23,5 см.
  • Возраст: от 1 до 3 лет
  • Материал: дерево, металл
  • Развивает навыки: моторика, логика, внимание, пространственное мышление

 

© IQGRA, 2015


Стать дитини
Стать мальчик;девочка

Вік
Вік 1;2;3

Якості, які розвиваються
Якості, які розвиваються зрительная координация;внимание;мелкая моторика
Увага: HTML не підтримується!
Магазин іграшок IQgra.com.ua Розумні іграшки доставляє дитячі товари та іграшки по всій Україні, а так само по всьому світу. Доставка іграшок і дитячих товарів можлива наступними способами: ✓ Транспортними компаніями по Україні. Доставка товарів здійснюється за допомогою транспортної компанії «Нова пошта». ✓ Кур'єрська доставка по Дніпру: з 10-00 до 20-00 в робочі дні, вартість - 40 грн. У вихідні та святкові дні 70 грн. ✓ Самовивозом: Тільки після підтвердження замовлення менеджером по телефону і узгодження дати і часу доставки, Ви можете самостійно забрати свій товар з магазину в м Дніпро, вул. Титова, 36, ТРК «Апполо» 1 поверх, з 09-00 до 21-00 щодня. У цьому випадку розрахунок може бути як готівковий, так і картою по терміналу. Придбати товар з вітрини магазину в м Дніпро, в торговому центрі Апполо по інтернет-ціною ви можете тільки після узгодження з менеджером. Варіанти оплати ✔ Переказ на картку ПриватБанку ✔ Післяплатою ** - При відправлення товару через кур'єрську службу «Нова Пошта» ви можете сплатити за товар після отримання товару і його огляду. За послугу пересилання грошей компанія «Нова пошта» стягує платіж за оформлення документів 20 грн і 2% від загальної вартості товару. ✔ Готівкою - за умови самовивозу або кур'єрської доставки. ✔ Безготівковий розрахунок в системі LiqPay, для фізичних осіб - для перерахування коштів Ви можете скористатися найбільш поширеними платіжними системами Visa і MasterCard. Visa & MasterCard ✔ Безготівковими для юридичних осіб. При безготівковому розрахунку на Вашу електронну пошту відправляється інформація про замовлення і рахунок до оплати. ✔Увага! Якщо прізвище замовника в бланку замовлення (одержувача товару) і платника не збігається, потрібно підтвердження оплати: передзвоніть нам. Рекомендуємо вказувати наступну інформацію при оформленні замовлення: ◙ Прізвище, Ім'я та По батькові - для ідентифікації одержувача замовлення. У разі якщо замовник, платник і одержувач різні особи вкажіть цей факт ОБОВ'ЯЗКОВО. ◙ Адреса електронної пошти (E-mail) - для відправки Вам листів з інформацією, що стосуються Вашого замовлення ◙ Адреса (країна, місто, вулиця, номер будинку, квартири) ◙ Бажаний час доставки кур'єром (з 10.00 до 20.00), якщо у вас є переваги ◙ Будь-яку іншу додаткову інформацію ©IQgra, 2020

Про виробника
Світ Дерев'яних Іграшок
Світ Дерев'яних Іграшок

лабиринт-каталка, игрушки из дерева, лабиринт деревянный, мир деревянных игрушек, возраст 1+


Схожі товари