Сказкотерапия Воспитание характера Воля сказкой - Um У5001

Виробник: Умніца
Модель: Um У5001
Використовувати бон. балів 1419
Наявність: На складі
Ціна в бонусних балах: 141900

  • 1 277


Сказкотерапия Воспитание характера Воля сказкой

В каждой сказке главный герой проявляет одну из семи черт:


  1. Вера - умение справляться с неудачами 
  2. Смелость - умение вести себя достойно в стрессовых ситуациях.
  3. Трудолюбие – нежелание сидеть без дела.
  4. Настойчивость – терпение и выдержка при достижении цели.
  5. Обязательность – умение держать слово.
  6. Оптимизм – вера в успех, увлеченность, душевный подъем.
  7. Целеустремленность – умение определять цель и настойчиво добиваться ее выполнения.

    Эффективность сказок во многом зависит от рассказчика. Чем ярче, эмоциональнее Вы будете рассказывать сказку, тем большее впечатление она произведет на ребёнка. Для этого в помощь Вам (в комплект не входит)  игрушка – кукла-рукавичка Лев-сказочник (заказывается отдельно).. Под впечатлением ребёнок лучше запоминает сказку. Кукла просто приносит в специальном кармашке сказки, а рассказывает их мама.
    Для занятых родителей в комплект входит аудио-версия сказок – аудио-диск  ‘‘Сказки  о Малыше, Похожем-На-Тебя’’. Когда нет времени, диск можно поставить ребёнку перед сном, когда малыш лучше всего воспринимает сказку.
    Чтобы овладеть методом сказкотерапии, не нужно быть психологом или педагогом. Достаточно познакомиться с подробным методическим руководством к пособию – книгой "Как воспитать ребёнка СИЛЬНЫМ. Персонализированные сказки для воспитания воли’’. В ней есть рекомендации и комментарии специалистов к сказкам.

 

Возраст: от 2 лет до 7 лет

Развивает: образное мышление, память, речь

Формирует: волевые черты характера

Методика: сказкотерапия, персонализированные сказки

Производитель: Лаборатория Антона Маниченко


Стать дитини
Стать мальчик;девочка

Вік
Вік 2;3;4;5;6;7
Ввійти в систему
Магазин іграшок IQgra.com.ua Розумні іграшки доставляє дитячі товари та іграшки по всій Україні, а так само по всьому світу. Доставка іграшок і дитячих товарів можлива наступними способами: ✓ Транспортними компаніями по Україні. Доставка товарів здійснюється за допомогою транспортної компанії «Нова пошта». ✓ Кур'єрська доставка по Дніпру: з 10-00 до 20-00 в робочі дні, вартість - 40 грн. У вихідні та святкові дні 70 грн. ✓ Самовивозом: Тільки після підтвердження замовлення менеджером по телефону і узгодження дати і часу доставки, Ви можете самостійно забрати свій товар з магазину в м Дніпро, вул. Титова, 36, ТРК «Апполо» 1 поверх, з 09-00 до 21-00 щодня. У цьому випадку розрахунок може бути як готівковий, так і картою по терміналу. Придбати товар з вітрини магазину в м Дніпро, в торговому центрі Апполо по інтернет-ціною ви можете тільки після узгодження з менеджером. Варіанти оплати ✔ Переказ на картку ПриватБанку ✔ Післяплатою ** - При відправлення товару через кур'єрську службу «Нова Пошта» ви можете сплатити за товар після отримання товару і його огляду. За послугу пересилання грошей компанія «Нова пошта» стягує платіж за оформлення документів 20 грн і 2% від загальної вартості товару. ✔ Готівкою - за умови самовивозу або кур'єрської доставки. ✔ Безготівковий розрахунок в системі LiqPay, для фізичних осіб - для перерахування коштів Ви можете скористатися найбільш поширеними платіжними системами Visa і MasterCard. Visa & MasterCard ✔ Безготівковими для юридичних осіб. При безготівковому розрахунку на Вашу електронну пошту відправляється інформація про замовлення і рахунок до оплати. ✔Увага! Якщо прізвище замовника в бланку замовлення (одержувача товару) і платника не збігається, потрібно підтвердження оплати: передзвоніть нам. Рекомендуємо вказувати наступну інформацію при оформленні замовлення: ◙ Прізвище, Ім'я та По батькові - для ідентифікації одержувача замовлення. У разі якщо замовник, платник і одержувач різні особи вкажіть цей факт ОБОВ'ЯЗКОВО. ◙ Адреса електронної пошти (E-mail) - для відправки Вам листів з інформацією, що стосуються Вашого замовлення ◙ Адреса (країна, місто, вулиця, номер будинку, квартири) ◙ Бажаний час доставки кур'єром (з 10.00 до 20.00), якщо у вас є переваги ◙ Будь-яку іншу додаткову інформацію ©IQgra, 2020

Про виробника
Умніца
Умніца


методика маниченко, методика домана маниченко, сказки, сказкотерапия, сказкотерапия сказки, сказкотерапия для детей, развитие детей, раннее развитие детей, книги для детей, первая книга, воспитание характера, воспитание волевого характера, дидактическая игра, дидактические игры, дидактические материалы


Схожі товари