Мягкий конструктор POPBOBLOCS «Слова» 10672 - ETOY 10672

Виробник: K'S KIDS
Модель: ETOY 10672
Використовувати бон. балів 688
Наявність: На складі
Ціна в бонусних балах: 68800

  • 688


Мягкий конструктор POPBOBLOCS «Слова» 10672

Учить английский сейчас необходимо. Скучно? Ничуть, если у вас есть мягкий конструктор «Английские слова». С его помощью уроки становятся совершенно неназидательными, а попросту весёлыми! Именно так малыши усваивают информацию лучше всего. Будем строить цветные башенки и паровозики, а английский запомнится естественно.


Игра для изучения английского языка. Основная задача:

Собирать английские слова из букв. Кроме того, параллельно совершенствуется мелкая моторика, творческие задатки, цветовосприятие, навыки счёта.

В комплект входят:
Мягкие блоки разного цвета с изображением на них букв английского алфавита.
Карточки с картинками и заданиями – из картона.

Размер кубика блока – 8,5х7х6 см.

Особенности:

Все детали отлично скрепляются не только между собой, но и могут быть присоединены к любым конструкторам из серии PopboBlocs производителя KsKids. Это значительно расширяет рамки игровых ситуаций. Докупая новые наборы, можно предоставить ребёнку возможность творить без ограничений фантазии.

Соединять детали очень легко, просто вставляем округлый штырёк в выемку другого кубика. С этим справятся даже самые маленькие. Собранные конструкции прочно держатся, не рассыпаются в руках.

Развивающий конструктор для малышей от 1 года.


Стать дитини
Стать девочка;мальчик

Вік
Вік 1;2;3;4
Ввійти в систему
Магазин іграшок IQgra.com.ua Розумні іграшки доставляє дитячі товари та іграшки по всій Україні, а так само по всьому світу. Доставка іграшок і дитячих товарів можлива наступними способами: ✓ Транспортними компаніями по Україні. Доставка товарів здійснюється за допомогою транспортної компанії «Нова пошта». ✓ Кур'єрська доставка по Дніпру: з 10-00 до 20-00 в робочі дні, вартість - 40 грн. У вихідні та святкові дні 70 грн. ✓ Самовивозом: Тільки після підтвердження замовлення менеджером по телефону і узгодження дати і часу доставки, Ви можете самостійно забрати свій товар з магазину в м Дніпро, вул. Титова, 36, ТРК «Апполо» 1 поверх, з 09-00 до 21-00 щодня. У цьому випадку розрахунок може бути як готівковий, так і картою по терміналу. Придбати товар з вітрини магазину в м Дніпро, в торговому центрі Апполо по інтернет-ціною ви можете тільки після узгодження з менеджером. Варіанти оплати ✔ Переказ на картку ПриватБанку ✔ Післяплатою ** - При відправлення товару через кур'єрську службу «Нова Пошта» ви можете сплатити за товар після отримання товару і його огляду. За послугу пересилання грошей компанія «Нова пошта» стягує платіж за оформлення документів 20 грн і 2% від загальної вартості товару. ✔ Готівкою - за умови самовивозу або кур'єрської доставки. ✔ Безготівковий розрахунок в системі LiqPay, для фізичних осіб - для перерахування коштів Ви можете скористатися найбільш поширеними платіжними системами Visa і MasterCard. Visa & MasterCard ✔ Безготівковими для юридичних осіб. При безготівковому розрахунку на Вашу електронну пошту відправляється інформація про замовлення і рахунок до оплати. ✔Увага! Якщо прізвище замовника в бланку замовлення (одержувача товару) і платника не збігається, потрібно підтвердження оплати: передзвоніть нам. Рекомендуємо вказувати наступну інформацію при оформленні замовлення: ◙ Прізвище, Ім'я та По батькові - для ідентифікації одержувача замовлення. У разі якщо замовник, платник і одержувач різні особи вкажіть цей факт ОБОВ'ЯЗКОВО. ◙ Адреса електронної пошти (E-mail) - для відправки Вам листів з інформацією, що стосуються Вашого замовлення ◙ Адреса (країна, місто, вулиця, номер будинку, квартири) ◙ Бажаний час доставки кур'єром (з 10.00 до 20.00), якщо у вас є переваги ◙ Будь-яку іншу додаткову інформацію ©IQgra, 2020

Про виробника
K'S KIDS
K'S KIDS
    K's Kids випускає серії іграшок, спеціально розроблених для грудних дітей і дітей ясельного віку.    При виробництві своїх чудових навчальних іграшок компанія використовує тільки самі безпечні матеріали. Фабрика... Детальніше...

Схожі товари