Деревянная рамка-вкладыш Монтессори Мои руки, Мди - Der p42

Модель: Der p42
Використовувати бон. балів 186
Наявність: На складі
Ціна в бонусних балах: 18600

  • 186


Деревянная рамка-вкладыш Монтессори Мои руки, Мди

    Вкладыши с изображением пальцев рук и цифр имеют оригинальную форму, которая подскажет ребенку, правильно ли вложен вкладыш. Собирая рамку-вкладыш, ребенок будет вставлять каждый вкладыш в отверстие соответствующей формы. Ребенок научится подбирать отдельные составные части по размеру, форме и цвету. Он увидит, как из отдельных частей получается целая картинка. В качестве награды за кропотливый труд ребенок получит яркое учебное пособие, с помощью которого он выучит цифры в порядке их возрастания, узнает название и нумерацию пальцев на руках, научится различать правую и левую руки. Вкладыши с цифрами можно использовать отдельно для математических занятий. Красочная рамка-вкладыш изготовлена из экологически чистой древесины.

Возраст: от 1 года 
Вес: 560 г
Габариты: 30х30х1 см
Материал: дерево
Производитель: МДИ

    «Мир Деревянных Игрушек» - компания, которая специализируется на выпуске детских развивающих игрушек. На торговом рынке продукция фирмы очень популярна, так как она предназначена не только для детей всех возрастов, но и изготовляется исключительно из экологически чистых материалов.
    Игрушки, выпускаемые этой компанией, отличаются яркостью, оригинальностью и удивительным разнообразием. Большинство продукции выпускается из дерева. К развивающим играм прилагаются специальные книги-инструкции, позволяющие быстро и легко разобраться в предлагаемом игровом материале.

Стать дитини
Стать мальчик;девочка

Вік
Вік 1;2;3

Якості, які розвиваються
Якості, які розвиваються логическое мышление; зрительная память; координация движений
Ввійти в систему
Магазин іграшок IQgra.com.ua Розумні іграшки доставляє дитячі товари та іграшки по всій Україні, а так само по всьому світу. Доставка іграшок і дитячих товарів можлива наступними способами: ✓ Транспортними компаніями по Україні. Доставка товарів здійснюється за допомогою транспортної компанії «Нова пошта». ✓ Кур'єрська доставка по Дніпру: з 10-00 до 20-00 в робочі дні, вартість - 40 грн. У вихідні та святкові дні 70 грн. ✓ Самовивозом: Тільки після підтвердження замовлення менеджером по телефону і узгодження дати і часу доставки, Ви можете самостійно забрати свій товар з магазину в м Дніпро, вул. Титова, 36, ТРК «Апполо» 1 поверх, з 09-00 до 21-00 щодня. У цьому випадку розрахунок може бути як готівковий, так і картою по терміналу. Придбати товар з вітрини магазину в м Дніпро, в торговому центрі Апполо по інтернет-ціною ви можете тільки після узгодження з менеджером. Варіанти оплати ✔ Переказ на картку ПриватБанку ✔ Післяплатою ** - При відправлення товару через кур'єрську службу «Нова Пошта» ви можете сплатити за товар після отримання товару і його огляду. За послугу пересилання грошей компанія «Нова пошта» стягує платіж за оформлення документів 20 грн і 2% від загальної вартості товару. ✔ Готівкою - за умови самовивозу або кур'єрської доставки. ✔ Безготівковий розрахунок в системі LiqPay, для фізичних осіб - для перерахування коштів Ви можете скористатися найбільш поширеними платіжними системами Visa і MasterCard. Visa & MasterCard ✔ Безготівковими для юридичних осіб. При безготівковому розрахунку на Вашу електронну пошту відправляється інформація про замовлення і рахунок до оплати. ✔Увага! Якщо прізвище замовника в бланку замовлення (одержувача товару) і платника не збігається, потрібно підтвердження оплати: передзвоніть нам. Рекомендуємо вказувати наступну інформацію при оформленні замовлення: ◙ Прізвище, Ім'я та По батькові - для ідентифікації одержувача замовлення. У разі якщо замовник, платник і одержувач різні особи вкажіть цей факт ОБОВ'ЯЗКОВО. ◙ Адреса електронної пошти (E-mail) - для відправки Вам листів з інформацією, що стосуються Вашого замовлення ◙ Адреса (країна, місто, вулиця, номер будинку, квартири) ◙ Бажаний час доставки кур'єром (з 10.00 до 20.00), якщо у вас є переваги ◙ Будь-яку іншу додаткову інформацію ©IQgra, 2020

Про виробника
Світ Дерев'яних Іграшок
Світ Дерев'яних Іграшок

рамка вкладыш из дерева, рамка вкладыш, моторика, рамка из дерева, развитие, развитие мелкой моторики, игра на развитие мелкой моторики, методика монтессори, дидактическая игра, дидактические игры, дидактические материалы


Схожі товари