Деревянный конструктор для развития комбинаторики, Мди - Der 238

Модель: Der 238
Використовувати бон. балів 218
Наявність: Нет в наличии
Ціна в бонусних балах: 21800

  • 218


Деревянный конструктор для развития комбинаторики, Мди

    Детали игрушки разной формы и цвета закручиваются на специальный штырек. Так, прикрепляя и соединяя элементы, гладко отшлифованные и покрытые химически безвредным лаком, можно научиться комбинировать и подбирать.
 
    Игра помогает ребятишкам тренировать усидчивость, изучать геометрические фигуры и формы, цвета, улучшить точность рук и ловкость, стимулировать развитие умственных и логических способностей. Игрушка разрабатывалась под контролем отечественных специалистов, проходила строгий и внимательный контроль качества.
 
Материалы: экологически чистая древесина и нетоксичные краски.
Производитель: МДИ
Размер (г × ш × в): 18х11х13 см
Упаковка: картонная коробка
Рекомендовано для детей: от 1 года
 
    Математика – это мощный фактор интеллектуального развития ребенка, формирования его познавательных и творческих способностей. И родителям, еще с малых лет необходимо познакомить ребёнка с математикой, чтобы он впоследствии мог ею овладеть в совершенстве!

Стать дитини
Стать мальчик;девочка

Вік
Вік 1;2;3

Якості, які розвиваються
Якості, які розвиваються мeлкая мoтoрика; лoгика; мышлeниe;комбинаторика
Ввійти в систему
Магазин іграшок IQgra.com.ua Розумні іграшки доставляє дитячі товари та іграшки по всій Україні, а так само по всьому світу. Доставка іграшок і дитячих товарів можлива наступними способами: ✓ Транспортними компаніями по Україні. Доставка товарів здійснюється за допомогою транспортної компанії «Нова пошта». ✓ Кур'єрська доставка по Дніпру: з 10-00 до 20-00 в робочі дні, вартість - 40 грн. У вихідні та святкові дні 70 грн. ✓ Самовивозом: Тільки після підтвердження замовлення менеджером по телефону і узгодження дати і часу доставки, Ви можете самостійно забрати свій товар з магазину в м Дніпро, вул. Титова, 36, ТРК «Апполо» 1 поверх, з 09-00 до 21-00 щодня. У цьому випадку розрахунок може бути як готівковий, так і картою по терміналу. Придбати товар з вітрини магазину в м Дніпро, в торговому центрі Апполо по інтернет-ціною ви можете тільки після узгодження з менеджером. Варіанти оплати ✔ Переказ на картку ПриватБанку ✔ Післяплатою ** - При відправлення товару через кур'єрську службу «Нова Пошта» ви можете сплатити за товар після отримання товару і його огляду. За послугу пересилання грошей компанія «Нова пошта» стягує платіж за оформлення документів 20 грн і 2% від загальної вартості товару. ✔ Готівкою - за умови самовивозу або кур'єрської доставки. ✔ Безготівковий розрахунок в системі LiqPay, для фізичних осіб - для перерахування коштів Ви можете скористатися найбільш поширеними платіжними системами Visa і MasterCard. Visa & MasterCard ✔ Безготівковими для юридичних осіб. При безготівковому розрахунку на Вашу електронну пошту відправляється інформація про замовлення і рахунок до оплати. ✔Увага! Якщо прізвище замовника в бланку замовлення (одержувача товару) і платника не збігається, потрібно підтвердження оплати: передзвоніть нам. Рекомендуємо вказувати наступну інформацію при оформленні замовлення: ◙ Прізвище, Ім'я та По батькові - для ідентифікації одержувача замовлення. У разі якщо замовник, платник і одержувач різні особи вкажіть цей факт ОБОВ'ЯЗКОВО. ◙ Адреса електронної пошти (E-mail) - для відправки Вам листів з інформацією, що стосуються Вашого замовлення ◙ Адреса (країна, місто, вулиця, номер будинку, квартири) ◙ Бажаний час доставки кур'єром (з 10.00 до 20.00), якщо у вас є переваги ◙ Будь-яку іншу додаткову інформацію ©IQgra, 2020

Про виробника
Світ Дерев'яних Іграшок
Світ Дерев'яних Іграшок

игры на логику, логические игры из дерева, логика, логические игры, развивающие, для развития комбинаторики


Схожі товари