Объёмные пазлы из дерева Земляная оса - Der e032
Модель: Der e032
Використовувати бон. балів 95
Наявність: На складі
Ціна в бонусних балах: 9500

  • 88


Объёмные пазлы из дерева Земляная осаДетали выдавливаются из фанерной доски и собираются согласно инструкции. Лучше всего проклеивать места соединения клеем сразу при сборке, так собранная Вами модель будет долго служить Вам и радовать Вас. Вы можете раскрасить Вашу модель, используя любые краски. В этом случае нужно заранее продумать как общий дизайн модели, так и окраску каждой детали. Производитель рекомендует использовать темперные краски. После можно покрыть лаком.

Конструктор развивает моторику рук, усидчивость, внимательность, пространственное и абстрактное мышление. Выполнен из экологически чистой древесины, не содержит формальдегид. 


Развивает: Логику

Производитель: Мир Деревянных Игрушек.
Для детей в возрасте: от 5 лет

Размеры:18.5*23 см


Инструкция по сборке
1. Разложить листы фанеры так, как показано на схеме на обратной стороне картинки. 
2. Не выдавливайте все детали сразу. При сборке выдавливайте столько частей, сколько Вам может понадобиться. 
3. Начинайте сборку с детали под номером 1. Найдите на картинке детали с цифрой 1. Выдавите из листа фанеры соответствующие детали, соедините их. 
4. Прежде чем собрать детали, зачистите края наждачной бумагой (входит в комплект). 
5. Детали соединяются вместе только при соответствии номеров (1-1, 2-2, 3-3 и так далее). 
6. Если Вы ненароком сломали деталь, используйте клей ПВА(в комплект не входит). 
7. Лучше всего проклеивать места соединения клеем сразу при сборке, так собранная Вами модель будет долго служить Вам и радовать Вас. 
 
Вы можете раскрасить Вашу модель, используя любые краски. В этом случае нужно заранее продумать как общий дизайн модели, так и окраску каждой детали. 
Производитель рекомендует использовать темперные краски. После можно покрыть лаком. 

Стать дитини
Стать девочка;мальчик

Вік
Вік 5;6;7;8;9;10;11;12;13;14;15;16;17;18
Увага: HTML не підтримується!
Магазин іграшок IQgra.com.ua Розумні іграшки доставляє дитячі товари та іграшки по всій Україні, а так само по всьому світу. Доставка іграшок і дитячих товарів можлива наступними способами: ✓ Транспортними компаніями по Україні. Доставка товарів здійснюється за допомогою транспортної компанії «Нова пошта». ✓ Кур'єрська доставка по Дніпру: з 10-00 до 20-00 в робочі дні, вартість - 40 грн. У вихідні та святкові дні 70 грн. ✓ Самовивозом: Тільки після підтвердження замовлення менеджером по телефону і узгодження дати і часу доставки, Ви можете самостійно забрати свій товар з магазину в м Дніпро, вул. Титова, 36, ТРК «Апполо» 1 поверх, з 09-00 до 21-00 щодня. У цьому випадку розрахунок може бути як готівковий, так і картою по терміналу. Придбати товар з вітрини магазину в м Дніпро, в торговому центрі Апполо по інтернет-ціною ви можете тільки після узгодження з менеджером. Варіанти оплати ✔ Переказ на картку ПриватБанку ✔ Післяплатою ** - При відправлення товару через кур'єрську службу «Нова Пошта» ви можете сплатити за товар після отримання товару і його огляду. За послугу пересилання грошей компанія «Нова пошта» стягує платіж за оформлення документів 20 грн і 2% від загальної вартості товару. ✔ Готівкою - за умови самовивозу або кур'єрської доставки. ✔ Безготівковий розрахунок в системі LiqPay, для фізичних осіб - для перерахування коштів Ви можете скористатися найбільш поширеними платіжними системами Visa і MasterCard. Visa & MasterCard ✔ Безготівковими для юридичних осіб. При безготівковому розрахунку на Вашу електронну пошту відправляється інформація про замовлення і рахунок до оплати. ✔Увага! Якщо прізвище замовника в бланку замовлення (одержувача товару) і платника не збігається, потрібно підтвердження оплати: передзвоніть нам. Рекомендуємо вказувати наступну інформацію при оформленні замовлення: ◙ Прізвище, Ім'я та По батькові - для ідентифікації одержувача замовлення. У разі якщо замовник, платник і одержувач різні особи вкажіть цей факт ОБОВ'ЯЗКОВО. ◙ Адреса електронної пошти (E-mail) - для відправки Вам листів з інформацією, що стосуються Вашого замовлення ◙ Адреса (країна, місто, вулиця, номер будинку, квартири) ◙ Бажаний час доставки кур'єром (з 10.00 до 20.00), якщо у вас є переваги ◙ Будь-яку іншу додаткову інформацію ©IQgra, 2020

Про виробника
Світ Дерев'яних Іграшок
Світ Дерев'яних Іграшок

объемные пазлы, объемные пазлы из дерева, пазлы 3D,


Схожі товари