Первые цифры Обучающие пазлы - kklab 36639

Виробник: Liscianigiohi
Модель: kklab 36639
Використовувати бон. балів 149
Наявність: Нет в наличии
Ціна в бонусних балах: 14900
Расположение: Италия

  • 149


Доступні опції

Первые цифры Обучающие пазлы

Набор Вундеркинд "Першi цифри" (арт Kklab_36639)
Набор Вундеркинд "Первые цифры" на русском языке (арт Kklab_36448)
 
Хочешь познакомиться с первыми цифрами? Вместе с Заком Стоножкой можешь это сделать простым и приятным способом. Прежде всего. Собери корпус своего симпатичного друга с ног до головы. Потом прикрепи к этому корпусу картонку с зверятами. Но будь внимателен, на каждом картоне находится определённое количество зверюшек, которое можешь подобрать только к месту на туловище с соответсвующей цифрой. Зак Стоножка очень длинный и научит тебя считать до 10!
 
Правила игры: Мы предлагаем ребёнку собрать Зака Стоножку, соединяя все четыре части его корпуса. Потом мы разъединяем 10 картонов, которые представляют числа и вперемешку разлаживаем их на столе. В этот момент, ми объясняем, что можно прикрепить все картоны к туловищу стоножки, прикрепляя к определённой цифре картон, совпадающий с числом изображенных животных. Делаем это так: мы предлагаем ребёнку взять любой картон, осмотреть зверюшек и посчитать их (один, два, три и т.д.), помагая ему найти число, которое соответствует цифре. которая находится на туловище стоножки, обращая внимание также на то, что картоны и числа имеют фон одного цвета. Следует пополнить нумерацию, обращая внимание на то, что цифры и числа находятся в порядке возрастания.
 
Содержимое:
1) Стоножка с цифрами, разделённый на 4 части;
2) 10 картонов с числами;
3) Правила игры сбоку на дне коробки.
Размер коробки: 30*22,5*4,5см
Материал: картон
Производитель: Liscianigiochi, Италия
 

Группа Lisciani (Личиани) - это издательство, которое в течение более чем сорока лет, проводит разнообразные исследования в области раннего развития и обучения детей. Огромное количество наших разработок нашли отражение в том, что мы любим называть Путь Lisciani: настоящая галактика развивающих и обучающих программ и продуктов, которые способны развлекать и эффективно обучать, стимулировать развитие творческой деятельности, логики и многое другое.

 


Стать дитини
Стать девочка;мальчик

Вік
Вік 2;3;4;5;6;7
Ввійти в систему
Магазин іграшок IQgra.com.ua Розумні іграшки доставляє дитячі товари та іграшки по всій Україні, а так само по всьому світу. Доставка іграшок і дитячих товарів можлива наступними способами: ✓ Транспортними компаніями по Україні. Доставка товарів здійснюється за допомогою транспортної компанії «Нова пошта». ✓ Кур'єрська доставка по Дніпру: з 10-00 до 20-00 в робочі дні, вартість - 40 грн. У вихідні та святкові дні 70 грн. ✓ Самовивозом: Тільки після підтвердження замовлення менеджером по телефону і узгодження дати і часу доставки, Ви можете самостійно забрати свій товар з магазину в м Дніпро, вул. Титова, 36, ТРК «Апполо» 1 поверх, з 09-00 до 21-00 щодня. У цьому випадку розрахунок може бути як готівковий, так і картою по терміналу. Придбати товар з вітрини магазину в м Дніпро, в торговому центрі Апполо по інтернет-ціною ви можете тільки після узгодження з менеджером. Варіанти оплати ✔ Переказ на картку ПриватБанку ✔ Післяплатою ** - При відправлення товару через кур'єрську службу «Нова Пошта» ви можете сплатити за товар після отримання товару і його огляду. За послугу пересилання грошей компанія «Нова пошта» стягує платіж за оформлення документів 20 грн і 2% від загальної вартості товару. ✔ Готівкою - за умови самовивозу або кур'єрської доставки. ✔ Безготівковий розрахунок в системі LiqPay, для фізичних осіб - для перерахування коштів Ви можете скористатися найбільш поширеними платіжними системами Visa і MasterCard. Visa & MasterCard ✔ Безготівковими для юридичних осіб. При безготівковому розрахунку на Вашу електронну пошту відправляється інформація про замовлення і рахунок до оплати. ✔Увага! Якщо прізвище замовника в бланку замовлення (одержувача товару) і платника не збігається, потрібно підтвердження оплати: передзвоніть нам. Рекомендуємо вказувати наступну інформацію при оформленні замовлення: ◙ Прізвище, Ім'я та По батькові - для ідентифікації одержувача замовлення. У разі якщо замовник, платник і одержувач різні особи вкажіть цей факт ОБОВ'ЯЗКОВО. ◙ Адреса електронної пошти (E-mail) - для відправки Вам листів з інформацією, що стосуються Вашого замовлення ◙ Адреса (країна, місто, вулиця, номер будинку, квартири) ◙ Бажаний час доставки кур'єром (з 10.00 до 20.00), якщо у вас є переваги ◙ Будь-яку іншу додаткову інформацію ©IQgra, 2020

Про виробника
Liscianigiohi
Liscianigiohi

обучающие пазлы, обучающие пазлы, пазлы,


Схожі товари