Погремушка-брелок, машинка с ключами, VTech - mpl 150653
Виробник: VTech
Модель: mpl 150653
Використовувати бон. балів 442
Наявність: Нет в наличии
Ціна в бонусних балах: 44200

  • 442


Погремушка-брелок, машинка с ключами, VTech     Погремушка "Машинка с ключами" - замечательная игрушка для раннего развития Вашего малыша.

     Любая современная игрушка – это больше, чем просто способ увлечь малыша. При помощи игрушек дети познают окружающий мир, осваивают социальные роли. Откройте для ребёнка мир знаний с помощью 3-х обучающих программ развивающей игрушки-погремушки в виде брелока "Машинка с ключами".

     Эта симпатичная машинка с ключами будет стимулировать Вашего малыша к весёлому обучению с самого рождения! Эту игрушку малыш сможет легко схватить за пластиковое кольцо, которое отлично подходит для маленьких ручек. С помощью кнопок ваш малыш сможет разрабатывать мелкую моторику пальцев. Также можно спеть вместе с погремушкой весёлую песенку и привыкать к различным звукам. 

     Игрушка озвучена на английском языке, оснащена множеством звуковых и световых эффектов. Погремушка работает от батареек.

    Во время таких игр активно развивается мелкая моторика, воображение, слух, зрение, ассоциативное мышление, фантазия, логика, интеллект, концентрация.

    Заказать и купить эту и другие развивающие игрушки по доступным ценам можно в интернет-магазине "IQgra".

Рекомендованный возраст: от рождения
Размер коробки: 20 х 16,5 х 7 см
Материал изделия: полимер
Производитель: "VTech"

Стать дитини
Стать девочка;мальчик

Вік
Вік 0;2

Якості, які розвиваються
Якості, які розвиваються мелкая моторика, воображение, слух, зрение, ассоциативное мышление, фантазия, логика, интеллект, концентрация
Ввійти в систему
Магазин іграшок IQgra.com.ua Розумні іграшки доставляє дитячі товари та іграшки по всій Україні, а так само по всьому світу. Доставка іграшок і дитячих товарів можлива наступними способами: ✓ Транспортними компаніями по Україні. Доставка товарів здійснюється за допомогою транспортної компанії «Нова пошта». ✓ Кур'єрська доставка по Дніпру: з 10-00 до 20-00 в робочі дні, вартість - 40 грн. У вихідні та святкові дні 70 грн. ✓ Самовивозом: Тільки після підтвердження замовлення менеджером по телефону і узгодження дати і часу доставки, Ви можете самостійно забрати свій товар з магазину в м Дніпро, вул. Титова, 36, ТРК «Апполо» 1 поверх, з 09-00 до 21-00 щодня. У цьому випадку розрахунок може бути як готівковий, так і картою по терміналу. Придбати товар з вітрини магазину в м Дніпро, в торговому центрі Апполо по інтернет-ціною ви можете тільки після узгодження з менеджером. Варіанти оплати ✔ Переказ на картку ПриватБанку ✔ Післяплатою ** - При відправлення товару через кур'єрську службу «Нова Пошта» ви можете сплатити за товар після отримання товару і його огляду. За послугу пересилання грошей компанія «Нова пошта» стягує платіж за оформлення документів 20 грн і 2% від загальної вартості товару. ✔ Готівкою - за умови самовивозу або кур'єрської доставки. ✔ Безготівковий розрахунок в системі LiqPay, для фізичних осіб - для перерахування коштів Ви можете скористатися найбільш поширеними платіжними системами Visa і MasterCard. Visa & MasterCard ✔ Безготівковими для юридичних осіб. При безготівковому розрахунку на Вашу електронну пошту відправляється інформація про замовлення і рахунок до оплати. ✔Увага! Якщо прізвище замовника в бланку замовлення (одержувача товару) і платника не збігається, потрібно підтвердження оплати: передзвоніть нам. Рекомендуємо вказувати наступну інформацію при оформленні замовлення: ◙ Прізвище, Ім'я та По батькові - для ідентифікації одержувача замовлення. У разі якщо замовник, платник і одержувач різні особи вкажіть цей факт ОБОВ'ЯЗКОВО. ◙ Адреса електронної пошти (E-mail) - для відправки Вам листів з інформацією, що стосуються Вашого замовлення ◙ Адреса (країна, місто, вулиця, номер будинку, квартири) ◙ Бажаний час доставки кур'єром (з 10.00 до 20.00), якщо у вас є переваги ◙ Будь-яку іншу додаткову інформацію ©IQgra, 2020

Про виробника

vtech, интерактивная, погремушка, развивающая, игрушка, раннее развитие, 150653


Схожі товари