Конструктори дерев'яні


Показано з 1 по 12 із 206 (всього 18 сторінок)

264

645

849

610

546

169

156

179

747

350

477

578

    Дерев'яні конструктори - це розвиваючі іграшки, перевірені поколіннями. Коли батьки малюків заходять у магазин, де великий вибір дерев'яних іграшок, вони згадують своє дитинство. Іграшки з дерева зберігають у собі тепло сонця, під яким виросло дерево. Тепло деревини притягує до себе дитину, іграшки стають найулюбленішими. Дерев'яні конструктори українського виробництва ТМ KomarovToys нефарбовані з вираженою текстурою деревини сприяють сенсорному розвитку особливих діток. Текстуру цікаво розглядати на стінах і дахах веж будинків конструктора.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Коли мова йде про ранній розвиток дітей, то складно уявити дитину без дерев'яних конструкторів, машинок, паровозиків. Граючи конструкторами з різних матеріалів. дитина вчиться порівнювати питому вагу різних деталей. Пластик легший, а дерев'яні кубики важчі. З дерев'яного конструктора можна побудувати ціле містечко, з дерев'яними будинками, дорогами. Дерев'яні кубики і блоки з намальованими вікнами і дверима від Viga Toys стануть стінами Зоопарку і Ферми. Конструктор містечко на 30, 50, 80 і 100 деталей легко доповнити деталями українського дерев'яного конструктора. Дерев'яні кубики українського виробника Cubika перетворяться в Казковий будиночок, Місток і навіть у Ратушу. Дерев'яні конструктори будиночки ТМ Ігротеко перетворюються в Оборонні стіни, Вежу, В'їзні ворота і навіть у Замок, Фантазія безмежна.                                                                                                                                                                                                       

    Насамкінець наше чарівне місто можна завершити дерев'яною залізницею, яка буде перевозити дерев'яні паровози з вагончиками від будинку до будинку.    

    Так само в нашому інтернет магазині ви можете купити: Дерев'яні кубики, Дерев'яні паровозики конструктори, Конструктори замків, Дерев'яний конструктор Ігротеко, Конструктор стілець, Конструктор з викруткою, Кубики блоки, Дерев'яний конструктор кулькова дорога, Дерев'яний конструктор Cubika.

©IQgra, 2018

Магазин IQgra.com.ua бажає Вам приємних покупок!