Набори для дослідів для дітей


Показано з 1 по 12 із 115 (всього 10 сторінок)

175

105

115

115

79

165

75

62

105

459

309

8 487

     Хімік Шоу тепер можна влаштувати вдома, за допомогою наборів для хімічних і фізичних дослідів.

Набір юний хімік - це хімічні досліди, веселі наукові досліди, наукові іграшки, захоплююча і цікава хімія, наукові досліди для дітей, дитячі набори для дослідів, набори для експериментів.


Що може бути цікавіше для дитини, ніж самій провести досліди, дослідження, спостереження. Саме тому ми підібрали для цієї категорії найцікавіші і захопливі набори для дослідів.

     Провідні виробники дитячих іграшок розробили цікаві та захоплюючі досліди. Зібрати розумного робота своїми руками, скласти пазл «Сонячна система» пізнавально і цікаво, вивчити властивості магнітів, досліджувати погодні умови за допомогою спеціальних приладів, зібрати робота, який працює від сонячної батареї, оживити прибульця в пробірці, провести дослідження за допомогою мікроскопа з веб- камерою, вивчити вулкан, розібратися в біологічному конструкторі, провести досліди і дослідження за допомогою датчика дощу, зібрати вітровий генератор - все це зможе зробити Ваша дитина.

    Виробники «4M Лабораторії», «Eastсolight», «Ein-o science», «Melissa Doug», «Wild Planet», «Ranok» популярні в Україні та в усьому світі і представлені в нашому інтернет-магазині IQgra.com.ua.

    Гра з дослідами для дітей і лабораторіями - це ще й цікавий навчальний і розвиваючий процес для Вашої дитини. Юний дослідник зможе отримати нові знання та навички.

    У такі ігри цікаво грати разом із друзями, перетворивши дитячу кімнату в наукову лабораторію, де дитина зможе себе відчути справжнім професором. Проводячи досліди і спостереження, вона дізнається багато нової та цікавої інформації, розвиватиме аналітичні здібності, спостережливість, увагу, посидючість, зосередженість.

Можливо, зацікавить: Дитяча оптика

        Подаруйте дитині набір із цікавими дослідами і вона буде радо ділитися з Вами своїми спостереженнями та досягненнями. 

Магазин IQgra.com.ua бажає Вам приємних покупок!