Сменная трубочка для спортивных поильников, 12+ - ETOY 1555

Виробник: Nuby
Модель: ETOY 1555
Використовувати бон. балів 66
Наявність: На складі
Ціна в бонусних балах: 6600

  • 66


Сменная трубочка для спортивных поильников, 12+

 

Мягкая и устойчивая силиконовая трубочка - непроливайка подходит, как к спортивным поильникам Nuby™: 1207,1208,1218; так и ко всем бутылочкам Nuby™ с широким горлышком. Трубочка поможет малышу отвыкнуть от питья из бутылочки и простимулирует научиться пить из чашечки. Уникальная разработка позволяет жидкости поступать в трубочку, только при сосательных движениях ребенка. Мягкая трубочка не раздражает нежные десны и защищает зубки малыша.

Уход: Изделие следует мыть перед первым использованием и после каждого последующего использования. Можно мыть или в посудомоечной машине (только на верхней полке) или мыть в теплой воде с использованием мягкого жидкого мыла, а затем тщательно промыть в чистой воде.

Предупреждение: Не кипятить. В целях безопасности, не разрешайте ребенку ходить или бегать с поильником. Никогда не наливайте в чашку газированные напитки, возникающее давление может привести к протеканию. Пожалуйста, не позволяйте вашему ребенку жевать или грызть трубочку. Регулярно проверяйте изделие на предмет износа и в случае необходимости заменяйте. Никогда не оставляйте вашего ребенка без присмотра во время использования им этого или иного детского изделия. Изделие изготовлено из безопасных, долговечных, нетоксичных материалов. Сертифицировано в Украине.

Состав: пластик, силикон.

Цвета в наличии: салатовый, синий, красный, голубой, желтый, фиолетовый.


Стать дитини
Стать девочка;мальчик

Вік
Вік 0;2
Ввійти в систему
Магазин іграшок IQgra.com.ua Розумні іграшки доставляє дитячі товари та іграшки по всій Україні, а так само по всьому світу. Доставка іграшок і дитячих товарів можлива наступними способами: ✓ Транспортними компаніями по Україні. Доставка товарів здійснюється за допомогою транспортної компанії «Нова пошта». ✓ Кур'єрська доставка по Дніпру: з 10-00 до 20-00 в робочі дні, вартість - 40 грн. У вихідні та святкові дні 70 грн. ✓ Самовивозом: Тільки після підтвердження замовлення менеджером по телефону і узгодження дати і часу доставки, Ви можете самостійно забрати свій товар з магазину в м Дніпро, вул. Титова, 36, ТРК «Апполо» 1 поверх, з 09-00 до 21-00 щодня. У цьому випадку розрахунок може бути як готівковий, так і картою по терміналу. Придбати товар з вітрини магазину в м Дніпро, в торговому центрі Апполо по інтернет-ціною ви можете тільки після узгодження з менеджером. Варіанти оплати ✔ Переказ на картку ПриватБанку ✔ Післяплатою ** - При відправлення товару через кур'єрську службу «Нова Пошта» ви можете сплатити за товар після отримання товару і його огляду. За послугу пересилання грошей компанія «Нова пошта» стягує платіж за оформлення документів 20 грн і 2% від загальної вартості товару. ✔ Готівкою - за умови самовивозу або кур'єрської доставки. ✔ Безготівковий розрахунок в системі LiqPay, для фізичних осіб - для перерахування коштів Ви можете скористатися найбільш поширеними платіжними системами Visa і MasterCard. Visa & MasterCard ✔ Безготівковими для юридичних осіб. При безготівковому розрахунку на Вашу електронну пошту відправляється інформація про замовлення і рахунок до оплати. ✔Увага! Якщо прізвище замовника в бланку замовлення (одержувача товару) і платника не збігається, потрібно підтвердження оплати: передзвоніть нам. Рекомендуємо вказувати наступну інформацію при оформленні замовлення: ◙ Прізвище, Ім'я та По батькові - для ідентифікації одержувача замовлення. У разі якщо замовник, платник і одержувач різні особи вкажіть цей факт ОБОВ'ЯЗКОВО. ◙ Адреса електронної пошти (E-mail) - для відправки Вам листів з інформацією, що стосуються Вашого замовлення ◙ Адреса (країна, місто, вулиця, номер будинку, квартири) ◙ Бажаний час доставки кур'єром (з 10.00 до 20.00), якщо у вас є переваги ◙ Будь-яку іншу додаткову інформацію ©IQgra, 2020

Про виробника

Схожі товари