Деревянная игрушка Сортировщик квадраты 4 в 1. Развивающая игрушка Сегена - Der 080

Модель: Der 080
Використовувати бон. балів 198
Наявність: Нет в наличии
Ціна в бонусних балах: 19800

  • 198


Деревянная игрушка Сортировщик квадраты 4 в 1. Развивающая игрушка Сегена

  Пирамида-сортировщик. В квадратах четырех различных цветов вырезаны отверстия определенный геометрической формы. На основании пирамидки расположены столбики таких же геометрических форм. Необходимо к каждому столбику подобрать квадрат с аналогичной фигурой.

   Игрушка развивает логику, моторику пространственное мышление. Она также поможет выучить цвета и геометрические фигуры.

 Квадратики покрыты стойкими и безопасными красками на водной основе, соответствующими самым высоким санитарно-гигиеническим требованиям. А также не имеют острых углов и гладкие на ощупь. 
 
Возраст: от 1 года
Материал: дерево
Размер игрушки 24 х 6 х 6
Размер деталек 6 х 6 х 1 см
Торговая марка: мир деревянных игрушек
Гарантия производителя 

    "Мир Деревянных игрушек" - компания, специализирующаяся на производстве детских развивающих игрушек для детей всех возрастов из экологически чистых материалов.

Стать дитини
Стать мальчик;девочка

Вік
Вік 1;2;3;4;5;6

Якості, які розвиваються
Якості, які розвиваються логика;пространственное мышление;моторика
Ввійти в систему
Магазин іграшок IQgra.com.ua Розумні іграшки доставляє дитячі товари та іграшки по всій Україні, а так само по всьому світу. Доставка іграшок і дитячих товарів можлива наступними способами: ✓ Транспортними компаніями по Україні. Доставка товарів здійснюється за допомогою транспортної компанії «Нова пошта». ✓ Кур'єрська доставка по Дніпру: з 10-00 до 20-00 в робочі дні, вартість - 40 грн. У вихідні та святкові дні 70 грн. ✓ Самовивозом: Тільки після підтвердження замовлення менеджером по телефону і узгодження дати і часу доставки, Ви можете самостійно забрати свій товар з магазину в м Дніпро, вул. Титова, 36, ТРК «Апполо» 1 поверх, з 09-00 до 21-00 щодня. У цьому випадку розрахунок може бути як готівковий, так і картою по терміналу. Придбати товар з вітрини магазину в м Дніпро, в торговому центрі Апполо по інтернет-ціною ви можете тільки після узгодження з менеджером. Варіанти оплати ✔ Переказ на картку ПриватБанку ✔ Післяплатою ** - При відправлення товару через кур'єрську службу «Нова Пошта» ви можете сплатити за товар після отримання товару і його огляду. За послугу пересилання грошей компанія «Нова пошта» стягує платіж за оформлення документів 20 грн і 2% від загальної вартості товару. ✔ Готівкою - за умови самовивозу або кур'єрської доставки. ✔ Безготівковий розрахунок в системі LiqPay, для фізичних осіб - для перерахування коштів Ви можете скористатися найбільш поширеними платіжними системами Visa і MasterCard. Visa & MasterCard ✔ Безготівковими для юридичних осіб. При безготівковому розрахунку на Вашу електронну пошту відправляється інформація про замовлення і рахунок до оплати. ✔Увага! Якщо прізвище замовника в бланку замовлення (одержувача товару) і платника не збігається, потрібно підтвердження оплати: передзвоніть нам. Рекомендуємо вказувати наступну інформацію при оформленні замовлення: ◙ Прізвище, Ім'я та По батькові - для ідентифікації одержувача замовлення. У разі якщо замовник, платник і одержувач різні особи вкажіть цей факт ОБОВ'ЯЗКОВО. ◙ Адреса електронної пошти (E-mail) - для відправки Вам листів з інформацією, що стосуються Вашого замовлення ◙ Адреса (країна, місто, вулиця, номер будинку, квартири) ◙ Бажаний час доставки кур'єром (з 10.00 до 20.00), якщо у вас є переваги ◙ Будь-яку іншу додаткову інформацію ©IQgra, 2020

Про виробника
Світ Дерев'яних Іграшок
Світ Дерев'яних Іграшок

cегена, развивающая, квадраты, cортировщик, сортер, сортер квадраты, методика сегена, мир деревянных игрушек, сортер из дерева, сортировщик деревянный, сортировщик квадраты мди, дидактическая игра, дидактические игры, дидактические материалы


Схожі товари