Склад іграшок і дитячих товарів

Магазин розвиваючих іграшок.  

   Магазин розвиваючих іграшок та товарів для дітей. Ми завжди відкриті для співпраці з виробниками сертифікованої продукції для дітей, іграшок, настільних ігор, товарів для новонароджених, спорттоварів, а так само з дистриб'юторами з постачання колясок, меблів для новонароджених, дитячого транспорту, дитячих велосипедів.

Методичні посібники ігри та іграшки, авторські методики.

Ми з задоволенням співпрацюємо з розробниками авторських методик з дошкільного навчання, по альтернативному навчанню. Чекаємо пропозиції від виробників дидактичних матеріалів, посібників і літератури для батьків. Завдяки вам ми разом ростимо майбутнє нашої країни! Надсилайте ваші пропозиції. Із задоволенням надаємо інформаційну підтримку на наших сторінках в соцмережах.

Співпраця з інклюзивним-ресурсними центрами і дитячими навчальними закладами.  

   Великий досвід роботи з розвиваючими іграшками, дидактичними матеріалами та наявність власного складу іграшок дозволяє нам співпрацювати з інклюзивним-ресурсними центрами, дитячими навчальними закладами та іншими бюджетними організаціями. Ми гарантуємо дотримання всіх процедур і документації по закупкам, в тому числі сертифікати і санітарно-гігієнічні висновки на іграшки.

Дропшиппінг. 

   Ми співпрацюємо з реалізаторами іграшок, інтернет-магазинами і готові відправляти на умовах дропшиппінгу.

Ваші комерційні пропозиції просимо надсилати на електронну пошту [email protected] або зв'яжіться з нами по телефону +38 (099) 796-17-67.