Мікроскоп телескоп купити дитячий


Мікроскоп телескоп купити дитячий

  Мікроскоп дитячий     


 Категорія іграшок «Оптика» здобула величезну популярність. Тут представлені оптичні пристрої, які викличуть живий і непідробний інтерес у дитини.

     Мікроскоп для дітей - наука про зорові сприйняття і, без сумніву, дитині буде цікаво дізнатися, а головне побачити, що навколишній світ може змінюватися. Далеке може стати близьким, дуже маленьке - великим.

    Діткам від 1 рочку ми можемо запропонувати біноклі. Це ударостійка і безпечна іграшка, оформлення - яскраве, веселе. Навіть маленька дитина з цікавістю буде дивитися в бінокль і пізнавати цей загадковий світ.

     Діткам від 2 років, крім біноклів, стануть цікаві збільшувальні скла. Це абсолютно безпечні іграшки, з цікавим дизайном і пізнавальним ефектом. Малюк, як справжній чарівник, буде збільшувати свої пальчики, мамині намиста, татові ключі.

     Дитині в 5 років вже будуть цікаві біноклі більш серйозної модифікації, наприклад «шпигунський», а також підзорна труба. Скільки друзів грає у дворі? Який птах сидить на дереві? Чи все в порядку з татової машиною? Юний дослідник з'ясує все!

      Дітям від 6 років можна запропонувати набір оптичних приладів. Це - бінокль, збільшувальне скло, монокль, скляне дзеркало, компас і стереоскоп. Такий набір порадує дитину і вона відчує себе першовідкривачем.

     Дітям від 7 років ми готові запропонувати таке серйозне обладнання, як от: телескоп зі штативом, підзорна труба, телескоп + мікроскоп, мікроскоп + веб-камера. Спостереження за небесними тілами і природними явищами - це залучення до науки, пізнавальний і захоплюючий процес.

     Дитині від 10 років можна подарувати професійний телескоп з веб-камерою, яка буде транслювати зображення на моніторі комп'ютера в реальному часі.

     Попередження: не можна дивитися через оптичні прилади на сонце, це може привести до серйозних порушень зору; не допускати перенапруження очей; якщо у дитини проблеми із зором, необхідно проконсультуватися з фахівцем.

        Підберіть оптику для Вашої дитини як оптичну іграшку. Розвиваються якості: увага, зосередженість, допитливість, спостережливість, прилучення до наук, розширення кругозору, наполегливість, терпіння, самостійність.

        Відомі виробники "Eastcolight", "Melissa Doug" - це гарантія якості і безпеки запропонованих оптичних іграшок.

        Замовляйте ці та інші якісні іграшки в нашому інтернет-магазині «IQgra».
Показано з 1 по 24 із 33 (всього 2 сторінок)