Купити конструктор Zoob в інтернет-магазині


Купити конструктор Zoob в інтернет-магазині

 Хочете вразити свою дитину? Тоді Вам потрібно купити їй конструктор Zoob


 

        Унікальна технологія кріплень і оригінальний дизайн деталей забезпечують можливість створення будь-яких проектів, у тому числі авто, квадроциклів, літаків і космічних кораблів, трансформерів та навіть динозаврів.

 

       Купити конструктор Zoob - це прекрасна ідея для батьків, які втомилися шукати корисне заняття для своїх чад, виходу для накопиченої ними енергії. Купити конструктор Zoob можна для дітей п'ятирічного віку, що продиктовано виключно складністю з'єднань. Але якщо Ви готові на перших етапах освоєння допомагати Вашій дитині, то придбати конструктор можна і раніше.


Чому варто купити конструктор Zoob?
 

       Конструктор Zoob - не просто захоплива іграшка. Насправді він дозволяє розвинути в дитині такі потрібні в подальшому навички, як: 

  • посидючість і акуратність; 
  • координація рухів і спритність рук; 
  • послідовність дій; 
  • логічне мислення; 
  • кмітливість; 
  • винахідливість; 
  • уява.

 

         А також процес створення нових моделей сприяє формуванню просторового мислення, що важливо для подальшого дорослого життя. До речі, конструктор Zoob подобається не тільки малюкам, але і підліткам. А ще з ним охоче грають самі батьки, з користю проводячи час разом зі своїми дітьми.

 

         Купити конструктор Zoob можна як для себе, так і для презенту, який точно не залишиться непоміченим, викликавши масу позитивних емоцій.

 

Де купити конструктор Zoob?                                                        

          На сайті нашого інтернет-магазину Ви знайдете широкий асортимент різних наборів, у комплекті до яких йдуть детальні інструкції з використання гри.

          Тут кожен зможе підібрати для себе підхожий варіант конструктора, наприклад, не забудьте зазирнути в рубрику конструктор "Знавець", для придбання будь-якого набору, що сподобався Вам, необхідно буде лише натиснути кнопку «Купити». 


©IQgra, 2016
Показано з 1 по 24 із 26 (всього 2 сторінок)