Конструктори LEGO Mindstorms


Конструктори LEGO Mindstorms
Ласкаво просимо до дивовижного світу LEGO® MINDSTORMS® - де роботи оживають!

У магазині дитячих іграшок "Розумні Іграшки iqgra.com.ua" ми раді представити вам неймовірну серію LEGO MINDSTORMS – справжнє втілення технологічних чудес та креативності! Якщо ви шукаєте захоплюючі та освітні ігри для вашої дитини, то ви потрапили за адресою!

LEGO MINDSTORMS – це не просто іграшки, це справжні роботи, які оживають під вашим керуванням. Щоб уявити, наскільки захоплюючі ці набори, уявіть автономного робота третього покоління, що складається цілком із LEGO! Це неймовірне поєднання рухливості, різноманітних сенсорних датчиків та дистанційного керування, яке вразить уяву вашої дитини.

Але це ще не все! Набори LEGO MINDSTORMS мають унікальні можливості трансформації, що дозволяє створити не одного, а цілих п'ять різних роботів. Ваша дитина сама обирає, який функціонал буде в його унікального робота – це справжня творчість!

До речі, роботи LEGO MINDSTORMS не обмежуються простим програмуванням. Вони можуть бути синхронізовані з ОС Android, Linux та iOS, що дозволяє розширити їх функціонал та керувати ними за допомогою сучасних пристроїв.

І це ще не все! Доповніть набори LEGO MINDSTORMS наборами LEGO Education та LEGO Technic, щоб надати вашим роботам ще більше можливостей! Це подарує вашій дитині нескінченні години розваги та навчання.

У лінійці LEGO MINDSTORMS також є навчальний набір LEGO MINDSTORMS Education EV3, який допоможе вашій дитині розкрити свій потенціал у навчальних та креативних цілях. А "розумна" машина MINDSTORMS NXT стане справжнім "татом" для робота MINDSTORMS EV3, обладнаної найсучаснішими технологіями.

Тож якщо ви хочете подарувати своїй дитині захоплюючу подорож у світ робототехніки, розвитку логічного мислення та креативності, то LEGO MINDSTORMS – ідеальний вибір! Дозвольте вашій дитині стати інженером свого власного світу, де обмеження існують лише у його уяві.

Не проґавте можливість порадувати свого маленького генія наборами LEGO MINDSTORMS вже сьогодні! Відвідайте наш магазин "Розумні Іграшки iqgra.com.ua" та пориньте у світ творчості та технологій разом з LEGO MINDSTORMS.Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)