Конструктори LEGO Duplo


Конструктори LEGO Duplo
Ласкаво просимо до дивовижного світу LEGO® DUPLO® - серії конструкторів, створених спеціально для малюків від 1,5 до 5 років! У магазині дитячих іграшок Розумні Іграшки iqgra.com.ua представляємо набори LEGO® DUPLO® - розумні іграшки, які навчають та розвивають, втілюючи навчальні процеси у захоплюючі ігри.

Ми розуміємо, що навчання через гру – це найважливіший етап у житті вашого малюка. Тому ми пропонуємо набори LEGO® DUPLO®, які не тільки привабливі зовні, але й сприяють розумовому розвитку, тренуванню моторики, навчанню форм, кольорів, а також найпростішим поняттям та арифметиці.

Серія LEGO® DUPLO® була розроблена та запатентована задовго тому, у 1969 році, і з того часу вона продовжує радувати дітей усього світу. Сотні наборів різної тематики та специфікації дозволяють кожній дитині знайти щось особливе, що відповідатиме її інтересам та віку.

За допомогою LEGO® DUPLO® діти знайомляться з основними кольорами та формами, навчаються порівнювати розміри та масштаби, а також розвивають у собі посидючість, дрібну моторику рук, координацію та просторове мислення. Гра з цими наборами стає справжнім творчим процесом, адже діти можуть будувати ферми, поліцейські ділянки, зоопарки, ветеринарні лікарні, історичні замки та багато іншого!

Допитливі діти оцінять різноманітність сюжетів, що є у серії LEGO® DUPLO®. Від веселого Міккі Мауса до відважних лицарів, від зони дикої природи до захоплюючих космічних мандрівок – тут кожен знайде свою захоплюючу історію.

Ми також розуміємо, що безпека дитини на першому місці. Всі кубики та деталі LEGO® DUPLO® великі та надійні, що унеможливлює випадкове проковтування або поранення. Ви можете бути спокійними за вашого малюка, адже LEGO® DUPLO® розроблені так, щоб забезпечити максимальну безпеку та задоволення від гри.

Знайомте свою дитину з дивовижним світом навчальних ігор LEGO® DUPLO®, доступних у магазині дитячих іграшок Розумні Іграшки iqgra.com.ua. Допоможіть йому розкрити свій творчий потенціал та розвинути важливі вміння, які стануть у нагоді йому в майбутньому. LEGO® DUPLO® – розумні іграшки для маленьких геніїв!



Показано з 1 по 24 із 52 (всього 3 сторінок)