Настільні ігри в карткові


Настільні ігри в карткові
Ласкаво просимо у світ кращих настільних ігор, представлених в магазині дитячих іграшок "Розумні Іграшки" iqgra.com.ua! Наші карткові ігри – це захоплююча розвага та відмінний вибір для компанії будь-якого віку. Дозвольте розповісти вам про переваги наших настільних ігор:

  • Подорожі та відпочинок: Компактні коробочки з картами легко брати із собою в дорогу, на море, на пляж чи на природу. Чудова розвага для активного відпочинку!
  • Мінімальний простір: Карткові ігри не вимагають багато місця для гри, що робить їх ідеальним вибором для обмежених просторів та маленьких столиків.
  • Для всіх вікових категорій: У нашому асортименті представлені ігри для найменших, починаючи з 4 років, і до підлітків від 8 років. Кожен знайде відповідну гру для свого віку та рівня інтересу.
Наше розмаїття карткових ігор забезпечить вам безліч варіантів для захоплюючого проведення часу:

  • Для дітей віком від 4 років: Вік не має значення! Ми пропонуємо такі чудові ігри, як "Дуплет", "Ранчо", "Шпроти", "Зоокафе", "Фабрика десертів", "Мафіни" та "Чудо в пір'ї".
  • Для компанії з дітьми від 5 років: Пропонуємо чудові варіанти, такі як "Доббль", "Барабашка" та "Фруктовий мікс". Ігри на швидкість здивують вас та ваших дітей своєю динамічністю та веселими моментами.
  • Розвиваючі ігри для 5-7 років: Для молодших школярів ми маємо "Pig-10", "День сирку", а також логічні ігри та головоломки від "Робінс". Карткові інтелектуальні тренажери "Thinkers", "Зевс на канікулах", "Пакля-рвакля", "Весела арифметика" та "ZOO" також допоможуть розвивати логічне мислення.
  • Навчальні ігри від "Банди Розумників": Рекомендуємо всім молодшим школярам ігри, такі як "Читай-хватай", "Етажики", "Турборахунок", "Цветаріум", "Фрукто 10", "Делісімо", "Котосови", "Геометрика" , "Зверобукви" та "Трафік Джем". Ці ігри допоможуть розвивати у дітей навички читання, математики та логіки.
  • Розважальні ігри для компанії та дітей віком від 6 років: Наш асортимент включає такі захоплюючі ігри, як "Юний свинтус", "UNO", "Homo sapiens", "Сквіріки" та "Ам Ням Кью".
  • Карткові настільні ігри від 8 років: І, нарешті, для підлітків та всіх вікових категорій пропонуємо ігри, такі як "Сплячі королеви", "Корова 006", "Номи", "Гноми Шкідники" та "Гобліни та гноми". Вони сподобаються і дорослим, і дітям, і будуть чудовою розвагою для сім'ї.
Заходьте до нас у магазин "Розумні Іграшки" iqgra.com.ua, і ви обов'язково знайдете ідеальну гру для вашої компанії та вікової категорії. Насолоджуйтеся яскравими емоціями, активним проведенням часу та захоплюючими пригодами у світі настільних ігор!Показано з 1 по 24 із 224 (всього 10 сторінок)