Пазли


Пазли


    Складання пазла позитивно впливає на розвиток маленької дитини, удосконалюючи при цьому її логічне мислення, уяву, покращуючи розвиток дрібної моторики рук. Такий цікавий вид творчості надає можливість дитині створювати з окремих маленьких частинок одне велике цільне творіння, що приводить її в захват. Ще пазли сприяють розвитку асоціативного мислення.


Вибір пазлів для малюка

    Звичайно ж, в ранньому віці розмір деталей пазла має важливе значення. Заборонено крихіткам купувати пазли, які складаються з дуже дрібних частин, щоб уникнути їх потрапляння в рот дитини. Для крихітки оптимальним буде пазл у вигляді килимка, на якому вона із задоволенням зможе гратися.

    Досить значущим є матеріал виготовлення пазлів, а також якість. Оптимальний паперовий варіант частинок іграшки - це дуже щільний картон, що має не гострі без шорсткостей краї. Якщо фрагменти іграшки складаються з дерев'яних матеріалів, вони повинні бути гладкими, добре відшліфованими. Існує ще варіант гумових пазлів з надрукованим малюнком, вони не становлять небезпеки для маленьких дітей, навіть якщо вони спробують їх кусати. Але, при цьому, батьки повинні переконатися в доброякісності виробу. Дорослі повинні підібрати дитині пазли з позитивним малюнком, який поєднує в собі красиві яскраві відтінки і має чіткі межі.


Практичні поради з навчання малюків складанню пазлів


    Щоб прищепити дитині бажання до корисної справи у вигляді збирання пазлів, батькам необхідно набратися терпіння і виділити для цього трудомісткого процесу достатню кількість свого часу. Спочатку дорослим слід показати на прикладі своєму чадові, як це робиться, збираючи зображення з покроковими коментарями зроблених ними дій.

    Насамперед необхідно запропонувати малюкові пазл з 2 або 4 фрагментів, щоб він спочатку зміг розібратися із заданим йому завданням. Дорослий повинен бути поруч зі своїм маленьким розумником і направляти його дії для досягнення кінцевого результату - цілісності картинки. У міру набутих навичок в даній інтелектуальній грі можна поступово додавати кількість частин пазла, з якими малюк обов'язково впорається.

    Головне - це навчитися прищеплювати дитині правильні дії до процесу освоєння цікавої та корисної гри.

    Також Вас може зацікавити наша рубрика 3D пазлів - тут Ви знайдете безліч дерев'яних конструкторів-пазлів для старших дітей і навіть для дорослих.

    Замовити і купити пазли в один клік можна в інтернет-магазині «IQgra». Доставка: Україна (усі регіони). Фактична адреса магазину - Дніпро.


@IQgraПоказано з 1 по 24 із 418 (всього 18 сторінок)

Лідер продажу!
Пазл DoDo Карта Мира (300110) - dodo 300110