Мольберти дитячі


Мольберти дитячі

   Вітаємо Вас в категорії «Мольберти». Це добірка чудових, якісних, функціональних домашніх шкільних дощок і мольбертів.

Для чого дитині мольберт?

     Мольберти і дошки можуть бути магнітними, для малювання крейдою, фломастерами і навіть фарбами. Наш інтернет-магазин підібрав для Вас дошки і мольберти на будь-який смак.

     Ви можете вибрати невеликий настільний мольберт, а можете придбати велику підлогову дошку чи настінний мольберт, який збереже вільне місце.

     Деякі з представлених моделей багатофункціональні, мають відразу кілька поверхонь завдяки полотну, що перевертається, і додатковим аркушам спеціального паперу.

     У процесі виготовлення мольбертів і домашніх шкільних дощок використовують тільки натуральні матеріали і абсолютно безпечні полімери. Наш інтернет-магазин iqgra.com.ua приділяє величезну увагу якості і безпеці пропонованих товарів. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками мольбертів: «KomarovToys», «Melissa Doug», «Дудков», «Світ Дерев'яних Іграшок».

     Залежно від моделі мольберта або дошки в наборі можуть бути магнітні букви і цифри, крейда різнокольорова, фломастери з елементом, що стирає, підставки і панелі для необхідних матеріалів, рахунки.

        Мольберти і домашні шкільні дошки незамінні в розвиваючих заняттях з дитиною. Познайомитися з алфавітом, вивчити цифри, пограти в школу, влаштувати художній конкурс - все це дитина зможе реалізувати за допомогою мольберта і дошки.

        Це чудове розвиваюче заняття для дитини будь-якого віку. Досить підібрати покупку з урахуванням вікових рекомендацій, і малюк буде щасливо випробувати всі можливості своєї домашньої шкільної дошки.

Можливо, зацікавить: Дитячі досліди

     Дрібна моторика рук, назви кольорів, букв, цифр, додавання, віднімання, малювання - ці та інші навички та знання може отримати дитина в процесі гри з мольбертом.

  ©IQgra, 2015
Показано з 1 по 24 із 38 (всього 2 сторінок)