Конструктори дитячі


Конструктори дитячі
     Конструктор - це зарядка для розуму, для дітей і дорослих. Придумати більш розвиваючу гру дуже складно. Сучасна Українська Школа включила в частину освітнього процесу конструктори.

    Наш інтернет-магазин здійснив велику роботу в пошуку найнезвичайніших і найпопулярніших конструкторів. Конструктори - прекрасне середовище для розвитку хлопчиків і для дівчаток. Фантазія виробників конструкторів дивує. Щорічно випускаються новинки дерев'яних конструкторів, для найменших з великими деталями, конструктори Lego. В інтернет-просторах і в магазинах можна купити 3-D конструктори для дорослих, електронний конструктор Знаток, Магнітні конструктори, Металеві, магнітні конструктори, з Керамічних цеглинок, ZOOB, Engino, конструктори з присосками, з липучками і багато іншого.
 
        Тож не дивно, що у кожної дитини велику частку його іграшок займають конструктори. Конструктори купують для малюків, потім все більш складні і цікаві конструктори дитину супроводжують і в підлітковому віці, і все життя. Конструктори сприяють розвитку просторового мислення. За допомогою конструкторів діти вчать форми, колір, математику, фізичні закони на практиці.

         Конструктори для маленьких дітей. Кожній мамі знайома така ситуація: дитина бігає, стрибає! Голова йде обертом! Як вгамувати маленького непосиду? Як тільки на допомогу мамі приходить конструктор, відбувається диво і стає тихо. Багато великих деталей конструктора  - дитині цікаво, що ж з цього всього вийде.

    
У скільки можна купувати дитині розвиваючий конструктор

 
       Для дітей раннього віку наш інтернет-магазин пропонує розвиваючі конструктори з великими деталями, розміром не менше 5-6 см. Малюкові вже виповнилося 2 рочки? Саме час купити дитині дерев'яний конструктор-кубики. Конструктор дерев'яних будиночків і замків буде цікавий весь дошкільний і молодший шкільний період.

       Якщо малюкові вже виповнилося 3 роки, то і хлопчикам, і дівчаткам буде цікавий конструктор «Lego», і дитячі конструктори типу Лего. З трьох років дітям буде цікаво конструювати з липучок Банчемсів (Banchems). Банчемсами можна тепер не тільки конструювати, але і стріляти з бластерів. Весь минулий рік у наших дітей був присвячений збору колекцій Стікізів (Stikeez). І ось, нарешті, любителі цих фігурок можуть купити конструктори з присосками Sibelly і Sqbegz.

         Хлопчикам 5-14 років в нашому інтернет-магазині можна придбати розвиваючий конструктор «Знавець». У цьому конструкторі задіяна механіка і електрика. Інструкція дуже наочна. Всі контакти абсолютно безпечні. Можна зібрати радіо або навіть НЛО.

 
        Діткам 6 років ми раді запропонувати металеві конструктори з безліччю дрібних деталей. Гра буде не тільки цікавою, але і стане чудовим тренуванням для ручок маленького школяра, зміцнюючи м'язи кисті і пальців. Звичайно, не можна забувати про 3D-конструктори, вони корисні для дрібної моторики, посидючості, розвивають уяву і навіть можуть стати елементом декору.

    Можливо в нашому магазині зацікавить категорія дитячі музичні інструменти.


    Одне з найголовніших переваг конструкторів, на наш погляд, це - можливість відвернути дитину від гаджетів. Дати їй можливість зробити щось своїми руками в реальному, а не у віртуальному світі.

    Для хлопчиків від 10-15 років ми пропонуємо купити вічний двигун з розвиваючого конструктора «Space Real». За допомогою цього навчального конструктора дитина виконає практичну роботу з фізики, вивчить елементарну механіку, побачить, як діє сила тяжіння, відцентрова сила, порівняє залежність швидкості від висоти і довжини маршруту.

    Наш інтернет-магазин приділяє величезну увагу підбору розвиваючих іграшок, адже потенціал кожної дитини повинен бути реалізований на всі 100%.

    Так само підліткам буде цікавий механічний конструктор UGEARS, створений на з'єднанні шестерень в замкнуті ланцюги. Збираючи 3-d пазли з шестернями, підліток збирає рухливу конструкцію.

    Конструктор лего (lego), конструктор липучка (банчемс bunchems), магнітний конструктор, електронний конструктор знавець електричний, конструктор ніндзяго ніндзя сіті Біонікл, дерев'яний конструктор, конструктор пазлів 3d, металевий конструктор залізний, конструктор для малят, конструктори з присосками Sibelly і Sqbegz, конструктори механічні UGEARS.

 
Купити конструктор для дітей - для хлопчиків і для дівчаток в Україні за низькою ціною.©IQgra, 2018