Купити Банчемс конструктор-липучку Реп'ях


Купити Банчемс конструктор-липучку Реп'ях
Конструктор липучка Magic puffer ball - бюджетний варіант Bunchems (Банчемс) 

        Цей чудовий конструктор обов'язково занурить батьків у приємні дитячі спогади. Думаю, що кожен батько коли-небудь знаходив плоди колючки будяків і грав із ними. Саме реп'ях надихнув творців конструктора Bunchems. Кульки конструктора Банчемса у вигляді будяків - прекрасний матеріал для творчості і конструювання.

        Нашим дітям пощастило більше, ніж нам. По-перше, конструктор не плутається у волоссі, як вищезгаданий реп'ях, по-друге, він став кольоровим. 

        Цей конструктор - новинка, він порівняно недавно з'явився в продажу. Тому підійде для тих батьків, які вже не знають, що подарувати творчій дитині.

        Конструктор дозволяє виявляти фантазію і творчість найменших. Цікавий він і дівчаткам, і хлопчикам від 3-х до 10 років. Також конструктор Bunchems є незамінним для розвитку дрібної моторики. М'які гачки-колючки конструктора під час гри масажують долоньки і пальчики малюків.

        У кожній коробці для прикладу представлено кілька варіантів того, що з магічних кульок можна зробити. Але гра з конструктором-реп'яхом настільки захоплює, що хочеться творити все нові і нові конструкції.

    

©IQgra, 2016
Показано з 1 по 11 із 11 (всього 1 сторінок)