Сюжетно-рольові набори


Сюжетно-рольові набори

Іграшки для сюжетно-рольових ігор

 Сюжетно-рольові ігри потрібні кожній дитині для гармонійного розвитку так само, як і розвиваючі. Сюжетно-рольові набори, це основа зони практичного життя Монтессорі. У практичній зоні дітям пропонують піти в іграшковий супермаркет та за навчальні гроші купити муляжі продуктів, а дитячий касовий апарат із калькулятором проб'є карту, видасть чек. Це іграшки профессії.  Дитячі іграшки копіюють побутову техніку, скарбнички банкомати видають ігрові гроші гривні, ваги, що навчають, зважують за допомогою металевих гирьок фрукти та овочі. Дитячі кухні привабливі для дівчаток та хлопчиків від 3 до 6 років. Посудка дівчаткам дерев'яна, керамічна, металева із пластику від українських виробників продається за дуже вигідною ціною. Найпопулярніші рольові ігри в дитячому садку, це набори лікаря та іграшкові аптечки. Дітям старшої групи можна запропонувати моделі тулуба людини. Хлопчикам сподобаються набори інструментів для дітей, малюкам молоточки та стукалки, конструктор з викруткою та дрилем. Рольові іграшки середній групі грають величезну роль виховання навичок партнерського відносини і комунікативних навичок. Доглядаєте розвиваючі іграшки дітям і хочете купити набори для дитячої сюжетно-рольової гри? Ви зробите правильний вибір, адже такий подарунок обов'язково сподобається абсолютно кожній сучасній дитині. Малюки мають багату і цікаву фантазію і їм властиво наслідувати дорослих. продукти на липучках допоможуть вашому чаду освоїти моделі поведінки дорослих, а також отримати максимум задоволення від захоплюючої гри. Набори лікаря допоможуть дітям познайомитися з професією лікаря, стоматолога.

Дівчаткам подобається імітувати поведінку мами.

Хлопчикам потрібно у всьому бути схожими на своїх батьків. Дитячі інструменти, набори інструментів у валізках іграшкові кухні, посуд.

Причини купити набори сюжетно-рольових ігор

Розвивають фантазію

Формують навички самообслуговування

Розвивають мову

Розвивають комунікабельність

Знайомлять дітей з різними професіями та допомагають виявити схильності до конкретного виду діяльності

У нашому магазині іграшок для дітей Ви зможете купити не тільки пластикові дитячі кухні, але й великі дерев'яні кухні для дітей у садках. Наш магазин іграшок, що розвивають, пропонує купити іграшки для садків, для дитячих розвиваючих центрів, іграшки для ІРЦ. Сюжетно-рольові ігри, дитячі кухні, дитячі супермаркети з касовими апаратами та наборами іграшкових продуктів, лялькові театри та інші іграшки відмінної якості за розумною ціною. Ми пропонуємо купити сертифіковані іграшки. У нас в інтернет-магазині іграшок для дітей та для дитячих садків великий та вражаючий асортимент, який дозволить Вам з легкістю зробити успішний вибір за лічені хвилини.