Годинники для дітей


Годинники для дітей
Познайомте свою дитину із захоплюючим світом часу за допомогою категорії "Годинник для дітей" на сайті iqgra.com.ua! Навчіть малюка розуміти та використовувати час за допомогою розвиваючих та навчальних іграшок, спеціально створених для цієї мети.


Вашій увазі пропонуються яскраві та барвисті іграшки-годинники, розроблені так, щоб залучити та зацікавити дитину. Наші іграшки-годинник не тільки мають стрілки, що рухаються, але також містять рахунки, цифри, кольорові блоки, календар з назвами місяців і пір року, дні тижня і розклад дня. Це захоплююче поєднання навчання та розваги допоможе вашому малюку легко освоїти поняття часу.


Однією з наших цікавих іграшок є звуковий плакат, який дозволить вашій дитині вивчати час та різні аспекти за допомогою інтерактивного натискання на різні частини плаката. Також у нашій колекції є іграшки-годинники з цифрами, що виймаються, які допоможуть малюкові дізнатися різні геометричні фігури, вставляючи цифри у відповідні отвори певної форми.


Але наші іграшки-годинники не тільки розважальні, вони також мають значні освітні переваги. У процесі гри з годинником діти розвивають поняття часових проміжків, дрібну моторику, увагу, кмітливість, а також навчаються розуміти закономірності та взаємозв'язки подій та явищ. Ці навички будуть корисні вашій дитині як у дитинстві, так і у дорослому житті.


І якщо вам цікаві дерев'яні іграшки, ми також пропонуємо широкий вибір дерев'яних годинників для дітей, які не тільки привабливі та безпечні, але й сприяють розвитку моторики та координації рухів.


Не сумнівайтеся у покупці годинника для вашої дитини! Замовляйте розвиваючі та безпечні іграшки з категорії "Годинник для дітей" прямо зараз на нашому інтернет-магазині "IQgra". Ми працюємо з відомими виробниками, такими як Melissa Doug, PlanToys, Top Bright, Viga Toys, Розумний Лис, Технок, щоб гарантувати вам високу якість та безпеку іграшок для ваших дітей. Допоможіть своїй дитині освоїти поняття часу та розвинути важливі навички з нашим годинником для дітей.Показано з 1 по 23 із 23 (всього 1 сторінок)

Лідер продажу!
Знижка -19%
ГОДИННИК-КАЛЕНДАР дерев'яний