Розумні іграшки Магазин

     Спеціалізований магазин розвиваючих іграшок

Перейти до категорії Розвиваючі іграшки
День Народження інтернет-магазину розвиваючих іграшок iqgra.com.ua Розумні іграшки наступив задовго до реєстрації домену. У 2009 році 25 грудня в нашій родині з'явилася дитина. Улюбленець тата-маркетолога, мами-педагога і старшої сестри-економіста. Ми замислились про розвиток дитини. Саме цей момент можна вважати початком створення нашої компанії. З появою дитини вся наша сім'я занурилася в світ розвиваючих іграшок та дитячих товарів. І, як це часто буває, улюблене хобі переросло в сімейний бізнес.


Чому розвиток дитини краще здійснювати разом з iqgra.com.uа?     Вимоги до дитячих товарів, що оточували нашу дитину, пред'являлися досить суворі. В першу чергу, всі іграшки і дитячі меблі повинні були бути безпечними. Безпека іграшок повинна була відповідати санітарним нормам і правилам або, простіше кажучи, СанПіН. Це і розмір предметів, і ударостійкість іграшок, їх довговічність, безпеку матеріалів, пожежна безпека, відповідність не тільки українським нормам сертифікації, а й європейським. Вибір не завжди робили на користь брендових дорогих іграшок, часто це були маловідомі (і за рахунок цього більш дешеві в порівнянні з розкрученими аналогами) бренди в нашій країні, також ми орієнтувалися на розвиваючу складову для дитини.

     Велика увага приділялася іграшкам, які були спрямовані на різнобічний розвиток дитини. Це були іграшки, розвиваючі рухову активність дитини з перших днів: набори різних брязкалець, шуршалок, тріскачок, дзвіночків, маракасів, шезлонги з віброрежимом, гойдалки, ходунки, намети, тунелі. Перш ніж купити дитячі товари, ми моніторили і вивчали ринок в даній категорії дитячих товарів.
     Росла дитина, а з нею росли і наші знання про розвиваючі властивості іграшок, про ціни, про якість дитячих товарів. Син і його друзі були відмінними тестувальниками іграшок. У нас була можливість не просто бачити фотографії іграшок в пропозиціях постачальників, а й спостерігати, що відбувається з іграшками через місяці і навіть роки експлуатації.

Наш перший магазин

     У 2012 році ми придбали перший наш магазин розвиваючих іграшок для дітей в одному з торгових центрів Дніпра. Через 2 роки ми змінили первісний формат і всю систему роботи магазину. Так з'явився магазин «IQgra Розумні іграшки».
      Маленька площа магазина не дозволяла надати покупцям весь асортимент цікавих іграшок, які необхідні для розвитку дитини. На базі наявного складу і великої бази постачальників ми створили інтернет-магазин IQgra.com.ua
     Перевага наших консультантів полягає в тому, що вони мають можливість познайомитися з товаром наживо, вивчити характеристики, переконатися в якості матеріалів. Ми не продаємо «кота в мішку». Ми знаємо, як цей товар виглядає. Наші консультанти регулярно підвищують свій рівень знань про психологічні особливості розвитку дітей дошкільного і шкільного віку. Ми робимо все, щоб розвиток Вашої дитини відбувався якісно і всебічно.
       Дорослішає наша дитина, разом з ним дорослішають іграшки в нашому магазині.
2018 рік ми зустрічали з новою категорією товарів, з настільними іграми. Ми з радістю рекомендуємо настільні ігри для дітей 6-7 років і сімейні ігри які прижилися у нас і збирають всю сім'ю вечорами. Ми розширили асортимент головоломок, куль лабіринтів. У 2018 року ми вже можемо запропонувати новий асортимент 3-д механічних дерев'яних конструкторів.

Співпраця з інклюзивним-ресурсними центрами і дитячими навчальними закладами.

   Великий досвід роботи з розвиваючими іграшками, дидактичними матеріалами та наявність власного складу іграшок дозволяє нам співпрацювати з інклюзивним-ресурсними центрами, дитячими навчальними закладами та іншими бюджетними організаціями. Ми гарантуємо дотримання всіх процедур і документації по закупкам, в тому числі сертифікати і санітарно-гігієнічні висновки на іграшки.