Іграшки для купання


Іграшки для купання

    Іграшки для купання

Під час водних процедур ігри приносять дитині величезну користь, позитивні емоції, а також допомагають приготуватися до сну. Купання у ванні можна зробити більш цікавим, розвиваючим і корисним за допомогою іграшок для води.  

    Перші водні іграшки можна показувати дитині під час купання з двомісячного віку для залучення уваги яскравими квітами і формами. З віком, коли дитина буде добре утримувати предмети в руках, іграшки можна буде запускати в воду.


Види іграшок для купання


    Найпривабливіші іграшки для купання - гумові, що не тонуть, з пищалками, що зображують тварин або водних істот, а також з механізмом плавання у ванній. Яскраві, що видають звуки, що випускають бризки, плаваючі іграшки привертають увагу малюка у ванній. При виборі іграшок необхідно насамперед враховувати безпеку маляти. Матеріали, використовувані для виготовлення іграшок, повинні бути не токсичні. Іграшки - не мати дрібних і крихких деталей, легко митися і не залишати слідів фарби. Для зберігання іграшок у ванній необхідно придбати кошик для зберігання з непромокальних і екологічних матеріалів.


Ігри у ванній з іграшками для купання


    Розкажіть малюкові про кожну іграшку, що це за істота, які звуки видає, де живе, придумайте ім'я. Для тренування і концентрації уваги дитини можна опустити гумову іграшку під воду, трохи затримати під водою, а потім випустити. Дана розвага дуже зацікавить малюка.

    Особливий інтерес викликають у дітей іграшки, які мають присоски для приклеювання їх на поверхню ванни. Малята отримують величезне задоволення, приліплюючи і відриваючи ці іграшки. Також ці іграшки можна використовувати в якості протислизького покриття на дно ванни, коли малюк встає на ніжки. Різнокольорові м'які непромокальні книжки також будуть особливо цікаві дитині, тому що розміри і обриси змінюються в воді. Багато книжок видають звуки, що викличе захват у малюка при купанні.


    Для діток після року інтерес будуть викликати формочки для переливання, ложечки, кухлики, тарілочки. Даний вид ігор з водою не тільки доставляє задоволення дитині, але ще і розвиває координацію рухів. Для старших діток можна придбати водні пістолети, які ще бувають оснащені підсвічуванням. Бризки водою у всіх дітей завжди викликали особливий захват.

    Іграшки для купання зроблять процедуру купання цікавою і захоплюючою, і з часом дитина буде із задоволенням самостійно виконувати водні процедури.

@IQgra
Показано з 1 по 24 із 89 (всього 4 сторінок)