Пупс Бебі Борн Аналог


Пупс Бебі Борн Аналог

     Функціональні пупси Бебі Борн. Бебі Борн - це лялька, яка копіює немовля. Висота ляльки 42 сантиметри. Лялька вміє закривати очі, плакати, їсти, пісяти, какати. У комплекті з лялькою в коробці є памперси, каша для годування ляльки, горщик для бебіборна, пустушки, пляшечки з сосками.

     Всі пупси в нашому інтернет-магазині є оригінальними, представлені такими відомими фірмами, як ZAPF (ляльки BABY born) Німеччина і Paola Reina (Іспанія). Грати пупса одне задоволення, адже так приємно і цікаво відчути себе маленькою мамою, що, без сумніву, буде важливим навиком дитини в майбутньому. З такою іграшкою завжди весело і не нудно! Її так приємно катати в колясці, що вчить дитину майбутнього материнства і просто є дуже цікавим заняттям.

     Пупси BABY born
     Ляльки BABY born так схожі на дитину, вони обов'язково сподобається малятам починаючи з дуже малого віку (від 1 року). Ляльки BABY born- оригінальні, мають чіп, вбудований в ляльку, що активує спеціальні інтерактивні аксесуари для BABY born (купуються окремо).
     Аксесуари для BABY born:

1. Інтерактивне ліжечко створене спеціально для маленької принцеси Baby Born! Ніжні тони, висока деталізація ліжечка, звукові і світлові ефекти урізноманітнюють гру з Baby Born. Покладіть Baby Born на ліжечко - заграє приємна колискова і засвітиться нічничок - качечка. Коли колискова закінчиться, світло згасне і ви почуєте ніжне сопіння ляльки. Якщо забрати Baby Born з ліжечка - заграє приємна мелодія. Світло можна включати і вимикати поворотом нічничка-качечки.


2. Інтерактивний горщик урізноманітнює гру з BABY born. Горщик вміє не тільки видавати звуки водички, що тече. Коли BABY born сидить на горщику, лунають реалістичні звуки і навіть оплески! Всі ці функції можуть активуватися і вручну, за допомогою кнопок. У набір також входить рулон "туалетного паперу" з яскравими малюнками.


3. Умивальник для Baby Born, на дзеркалі якого блимають яскраві вогники! Натисніть на краник - і з нього поллється водичка. Витягніть кухоль для зубної щітки з умивальника і почуєте звуки, ніби Baby Born вмивається і чистить зубки. Натисніть на кнопку внизу дзеркала і заграє приємна мелодія, а ліхтарики засвітяться.


4. Ванночка для Baby Born. Коли BABY born приймає ванну, в цій інтерактивній ванні автоматично включаються вогники-підсвічування, звучить мелодія, лунають звуки купання, дитячого белькотіння і сміху. У ванночку набирається вода, яка, при натисканні на кнопочку, ллється з душу. Веселого купання! У наборі: ванночка, лялькове рушник і іграшка для купання.


     Також в аксесуари для Baby Born входить набір лікарня, коляска для Baby Born, в якій можна лялечку катати як справжню дитину, підгузники для Baby Born. В підгузниках ляльці буде сухо і комфортно в будь-якій ситуації, для цього достатньо лише надіти підгузник і спеціальними липучками його зафіксувати.


     Компанія ZAPF - це дуже відома компанія-виробник дитячих іграшок, яка розробляє ляльки, настільки схожі на справжніх людей за зовнішнім виглядом та функціонуванням, що їх ляльки можуть не тільки їсти і пити, а й ходити в туалет, говорити чи плакати, що дуже реалістично відображає світ людей.

     Компанія працює з 1932 року в Німеччині і за цей довгий час дарує позитивні емоції дітям усього світу. Найвища якість продукції вигідно відрізняє цю компанію, і вони продовжують покращувати свою роботу та розвиватися в цілому. Іграшки є екологічними і відповідають високим вимогам безпеки.

    Ляльки від Zapf подарують багато радості вашій дитині!

      Питання: Як вибрати функціонального пупса. Чим ляльки відрізняються одна від одної. 

    У нашому інтернет-магазині Ви зможете купити оригінальні пупси Baby Born і функціональних пупсів, які найбільш схожі на пупси Baby Born (Бебі Борн) копії. Всіх їх об'єднує однакове обличчя. Все Функціональні інтерактивні пупси Бебі Борн п'ють з пляшки, їдять кашу, піся, какають. Всі артикули ** 8001 **, 058 **, BL018 **, BL019 ** зроблені на базі одного Молда особи. Пупс з артикулом 8001 ідентичний пупса артикулу 058 і BL018, вони з тією ж особою і якістю.

     Хотілося б звернути Вашу увагу на те, що функціональні пупси Бебі Борн з однаковими артикулами в магазині можна купити в різних упаковках. На однакових моделях на коробці може бути написано: baby born, baby doll- ці ляльки випускають для російського ринку і для російськомовного населення України. Для українського ринку функціональні пупси Бебі Борн можна купити в коробках з написами "Малятко Немовлятко", "Ляля маленька". Для російськомовних упаковок націнка на складі близько 10-15%. Тобто при однаковій функціональності ляльки за напис на коробці Ви доплатите близько 40-60 грн.

     Питання: Чим пупс функціональний Бебі Борн копія, Baby Love, Маленька ляля, Малятко Немовлятко відрізняються від оригінальних пупсів Baby Born Zapf Creation функціонально?

     Головна відмінність: лялька має вбудований чіп, який вміє активувати різні аксесуари Baby Born: ванночка, унітазик, машинка або коник. У оригінального Baby Born є вбудований чіп, який дозволяє іграшці реагувати на скутер, кухню, кабріолет, поні, унітаз, спальний мішок і їх звукові ефекти названих іграшок. Такі функціональні пупси як Baby Love, Маленька ляля, Малятко Немовлятко чіпа не мають.

     Питання: Тепер давайте спробуємо розібратися, чим інтерактивний пупс 8 функцій відрізняється від 9 функціонального пупса. 

    Всі функціональні пупси п'ють воду, пісяють в підгузник, пісяють в горщик, їдять кашу, какають в горщик натисканням на животик.

    Відмінні характеристики функціональних пупсів: 

  • можна купати або не можна; 
  • закриває очі тільки лежачи, або з соскою на магніті; 
  • чи вміє лялька плакати слезками чи ні.

     Уважно вивчайте функції. Може виявитися, що на коробці написано, що лялька закриває очі, але у ляльки відсутня магнітна соска в комплектації і тому лялька не зможе закривати очі в вертикальному положенні. Тому попросіть, щоб вас проконсультували не тільки за кількістю аксесуарів, але і їх комплектацією. Досить прикро отримати ляльку з великою кількістю аксесуарів, з резиночками і брязкальцями, але без магнітної соски.

    Ще одна відмітна характеристика пупсів, що впливає на ціну. Ціна залежить від виду одягу. У бодіках дешевше, трохи дорожче в сукнях або тонких костюмчиках, і в зимовому трикотажі найдорожче. Зверніть увагу, що ляльки в однакових костюмах можуть мати різну комплектацію аксесуарів і зовсім різні функції. Щоб визначитися, якого функціонального пупса вибрати, зверніть увагу на Артикул.

    Пупси функціональні артикул 058 або зовсім не закривають очі, що зазначено на коробці, або закривають тільки лежачи, але у них є ляльки з плачем.

    Пупси функціональні 8001, як правило, комплектуються з двома сосками, одна з яких на магніті.

    Пупси функціональні BL017-BL019 - це ляльки з новим дизайном одягу. З таким артикулом можна купити інтерактивних принцес, пупсів докторів, пупсів в оригінальних костюмах. Вони закривають очі тільки в горизонтальному положенні (1 соска), плачуть, можна купати. Це найпопулярніший дизайн.

     Питання: Наскільки надійні інтерактивні пупси і як купити якісну лялечку. Що буде, якщо мені попадеться бракована лялька? 

    Всі ляльки проходять допродажну перевірку, де виявляються всі дефекти, тому повернень їх не буває. У будь-якому випадку, якщо ви протягом 5 днів виявили заводський брак на будь-якій купленій у нас іграшці, ми робимо повернення.

     Увага АКЦІЯ! Ми опитали наших покупців і визначили найпопулярніші моделі інтерактивних пупсів Бебі Борн, це модель з найбільшою кількістю функцій і аксесуарів - ПУПС BABY BORN В ЖОВТОМУ БОДІКУ З 2-МА СОСКАМИ 8001-2  і ЛЯЛЬКА BABY BORN З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ BL018D-S. Ми пропонуємо купити ці функціональні пупси дешево за акційною ціною.

 
© IQgra, 2016
Показано з 1 по 24 із 251 (всього 11 сторінок)