Пупс Бебі Борн Аналог


Пупс Бебі Борн Аналог
Пупси Бебі Борн – це не просто ляльки, це справжні маленькі чудеса! Кожна з цих ляльок вміє дихати життям, наче справжня немовля. З висотою 42 сантиметри, вони настільки реалістичні, що здається, ніби ви тримаєте на руках справжнє немовля. Вони можуть закривати очі, висловлювати свої емоції плачем, а також відчувати голод і потреби. Лялька Бебі Борн може їсти, писати і какати – унікальні функції, які вразять та порадують вашого малюка.

І це ще не все! Комплектація ляльок Бебі Борн приємно здивує вас. Разом з кожною лялечкою в коробці йдуть памперси, каша для годування, горщик, пустушки і навіть пляшечки із сосками. Все, що потрібно для повноцінного догляду за маленькою дитиною, вже включено в комплект. Таким чином, ваш малюк зможе доглядати за своїм пупсом, граючи та розвиваючи важливі навички турботи та відповідальності.

Ми пишаємося тим, що у нашому магазині представлені лише оригінальні пупси від відомих фірм ZAPF (ляльки BABY born) з Німеччини та Paola Reina з Іспанії. Граючи з цими ляльками, ваша дитина буде насолоджуватися кожним моментом, адже це так приємно відчути себе маленькою мамою чи татом. Це незабутня пригода, яка буде супроводжувати вашого малюка протягом довгих годин гри та веселощів.

Ляльки BABY born – це ідеальний вибір для дітей із раннього віку, починаючи від 1 року. Завдяки активуючому чіпу, вбудованому в ляльку, у вас з'являється можливість придбати додаткові інтерактивні аксесуари для BABY born. Таким чином, гра стає ще більш різноманітною та захоплюючою!

Не пропустіть можливість порадувати свого малюка унікальним подарунком, що розвиває. Купуйте функціональні пупси Бебі Борн в інтернет-магазині "Розумні Іграшки" на iqgra.com.ua просто зараз! Дозвольте вашій дитині поринути у світ турботи, уяви та радості гри зі справжнім малюком-лялькою.

Подаруйте вашій дитині чари та безмежні можливості з пупсами Бебі Борн. Насолоджуйтеся спільними моментами радості та подиву, які запам'ятаються на все життя. Замовте ляльку Бебі Борн зараз і отримайте незабутні емоції разом з нею!

iqgra.com.ua – ваш надійний партнер у світі дитячих іграшок та розвитку. Купуйте якісні іграшки з розумом у нас!Показано з 1 по 24 із 239 (всього 10 сторінок)