Дидактичні матеріали для Нуш


Дидактичні матеріали для Нуш

   Дидактика та наочність для початкової школи НУШ (Нова Українська Школа) — це не тільки інший та цікавий підхід до процесу навчання, а й оновлене навчальне середовище. Для правильної подачі інформації необхідно відповідне навчальне обладнання. Щоб вчителю не доводилося пояснювати важливі для першокласників речі на пальцях, знадобляться якісні та цікаві дидактичні матеріали та навчально-ігрові посібники, і розвиваючі ігри. Дидактичні матеріали для НУШ  купити оптом в інтернет магазині. Все для Нуш можно купити в одному магазині за договором з сертифікатами відповідності. Багаторічний досвід співпраці з відомими світовими та українськими виробниками дозволяє нам пропонувати найвигідніші умови, як оптовим, так і роздрібним покупцям. При цьому, в нашому інтернет-каталозі Ви знайдете виключно якісні та безпечні товари для школярів, які відповідають вимогам Нової української школи до дидактичних засобів навчання.

Обладнання для НУШ

    Оснащення учбових закладів тепер залежить від учителів, та директорів шкіл. Щоб обладнати клас для НУШ відповідно до умов чинного законодавства, забезпечити безпеку навчального процесу і зробити його цікавим для учнів, наш інтернет-магазин пропонує різні товари та матеріали Для вивчення шкільних предметів вчителям потрібні Глобуси, демонстраційні комплекти вимірювальних приладів, моделі сонячної системи. Для учнів початкових класів найважливішу роль у навчанні відіграють дидактичні матеріали. Сучасні дидактичні посібники істотно відрізняться від тих, які використовувались ще недавно. Креативність, зручність, інформативна наочність і практика — головні переваги сучасної дидактики. Але в НУШ також приділяють багато уваги зручності для учнів. У куточку відпочинку вони можуть погратись та сісти прямо на килимки-пазли та крісла мішки. Доріжки з камінчиками та сенсорні доріжки допоможуть зняти напругу.

Роздаткові матеріали для НУШ

Для кращого засвоєння матеріалу початкова школа закуповує роздадкові набори. У кожного учня повинні бути зразки каліграфічного написання букв, набір для навчання грамоти, лічильний матеріал. Дуже зручний у користуванні набір наочно-дидактичних матеріалів з української мови 1 клас в контейнері, абетка українська на магнітах,  картки з англійської мови. Комплект дидактичного матеріалу для класу НУШ зручно зберігати в контейнері. Також у контейнері можно зберігати набір карток з цифрами, набір навчальних магнитів з природи,  комплект букв українського алфавіту та іноземної мови. У великих контейнерах можно придбати в нашому магазині набір музичних інструментів на 28 або 30 предметів.

Наочність для НУШ

Наочні матеріали для кабінетів початкової школи дуже важливі. Плакати та набір таблиць допомагають запам’ятовувати інформацію учням. Коло вибору та інші стенди допоможуть дитині пристосуватись до школи. Набір наочно-дидактичних матеріалів в кабінет математики можно купити в нашому магазині. Також в нашому каталозі Набір для вивчення поняття розряду числа у просторі (математичний куб), набір наочно-дидактичних матеріалів з математики для 1 и 2 класу, набір для вивчення складу числа (демонстраційний), демонстраційний математичний планшет, та роздавальні.

 

НУШ принципи навчання в початковій школі

Ігрова форма — максимум знань в ігровій та інтерактивній формі. Для цього в кожному класі повинен бути ігровий острівець з настільними, рольовим та рухливими іграми. Крім цього, дидактичний матеріал для Нуш повинен також бути наочним і інтерактивним, таким чином, щоб дитина застосовувала знання на практиці.

Творчість і художньо-естетична складова тепер буде виражатися не тільки уроками праці та малювання. Творчість буде присутня у всіх дисциплінах, навіть таких, на перший погляд не творчих як математики, фізика, хімія.

Ергономічність і безпека — завдання Нуш забезпечити дитині безпечну і комфортну зону для дослідження, розвитку, прояви себе і своїх здібностей.

Знання мають цінність тільки у зв'язці з практичними навичками — Де і Як я можу застосувати ці знання.

Методичні матеріали Нуш повинні допомагати вчителю залучити дітей у творчий і навчальний процес.

Нуш дидактичні матеріали для навчального процесу за рекомендацією МОН України.

Дидактичні матеріали з математики у початковій школі

Для кращого сприйняття та засвоєння матеріалу в процесі навчання рекомендується використовувати дидактичні матеріали з математики. Математична освітня галузь має на меті розвиток критичного мислення дитини, здатності розуміти математичні факти, робити вибір, розв’язувати проблеми математичного змісту в життєвих ситуаціях.

Прикладом дидактичних матеріалів з математики можуть бути палички Кюїзенера, набори карток з цифрами або зображеннями фігур, годинники, танграм, блоки Дьенеша, ваги і вимірювальні чаші, об’ємні макети фігур та геометричних тіл, математичні планшети, лінійки, рахунки.

Мовно-літературна освітня галузь Нової Української Школи

    Дидактичні матеріали, які використовуються для розвитку мовлення, здатні розширювати межі вживання літературних слів. Допомагають спілкуватися українською мовою для духовного, культурного й національного самовираження, користуватися мовою в особистому і суспільному житті.

    Дидактичні матеріали з української мови це літери на магнітах, картки звукові моделі слова, зразки каліграфічного написання букв, мовно-літературне лото.
Іншомовна освітня галузь для початкової школ

Іншомовна освітня галузь передбачає розвиток в дітях комунікативних здібностей, вивчення не тільки іншої мови, а й культури цього народу. Це дозволить дітям розуміти взаємозв'язок усього світу, розширювати межі мислення, мати цілісну картину світу. Іноді для цього в початковій школі об'єднуються предмети. Наприклад, рослини можуть вивчатися не тільки з точки зору ботаніки, ці знання можна додавати до вивчення тем по з мови та літератури, географії, математики, малювання інше.

    Всі необхідні додаткові матеріали для вивчення іноземної мови, які ви можете купити в нашому інтернет-магазині, забезпечують високоякісне оформлення початкової школи. Прикладом дидактичних матеріалів можуть бути літери на магнітах або картки, зразки каліграфічного написання букв, календар магнітний для вивчення англійської мови.
Природничий складник для початкової школи

Дидактичні матеріали Природничої галузі нуш призначені для застосування в початковій школі, вони дозволять дитині з раннього віку вміти користуватися компасом, глобусом, пізнаючи світ, а з картою України дитина познайомиться з історико-етнографічним та адміністративним поділом нашої країни.

Природнича освітня галузь тісно пов'язана з грою, тому під час прогулянки дітям буде цікаво і пізнавально користуватися лупою, щоб розглянути комах або листя. Або скористувавшись набором Мисливці на комах, спіймати комаху та дослідити.
Природничий складник НУШ дуже різноманітний, діти на уроках познайомляться з тваринами, овочами, фруктами, календарем природи, збудують вулкан, подувають у космосі, побачать світ через мікроскоп та помандрують по світу за допомогою глобусу.
Технологічна освітня галузь для початкової школи

В реальному світі будь-який процес пов'язаний з різними науками, тому початкова школа Нової української школи передбачає інтегроване навчання. Щоб учні розуміли ці взаємозв'язки та мали цілісну картину світу, необхідно плавно об'єднувати предмети, як між собою, так і з активним відпочинком, який також може бути повчальним.

Рухомі машини та шестерні — це дидактичний матеріал у вигляді гри, за допомогою якого учні зможуть розвивати логіку, непомітно для себе вивчаючи покрокове кодування, ставати уважніше й ініціативніше в досягненні своїх цілей. Учням буде цікаво програмувати мишу-робота для переміщення по шляху. У вирішенні цього завдання ускладнення виконується поступово.
Дидактичний матеріал для моделювання алгоритмів для застосування в початковій школі буде корисний у розвитку творчого мислення дітей, через те, що діти вчаться поєднувати та об'єднувати взаємозамінні частини.
Художньо-мистецький складник для початкової школи

У нашому інтернет-магазині ви можете купити художньо-мистецький складник, який дозволить вам набагато ширше, цікавіше й ефективніше занурити учнів у атмосферу творчості й креативу.
Наприклад, комплект дитячих музичних інструментів, що складається з цікавих предметів, де дитина зможе спробувати кожен, вибрати той, що подобається, пояснити свій вибір, і оцінити його звучання у творі мистецтва. На таких творчих музичних уроках дитина вчитися не тільки гри на нових інструментах, а й зможе пояснювати свою позицію, обговорювати її з однолітками, ставити питання, знайомитися з історією створення музичних інструментів.
 Ляльки-рукавички для театральних ігор — це додаткові мистецькі матеріали в навчальному процесі, які дозволять вчителю розвивати не тільки артистичні дані кожної дитини, але і його мова. Учень зможе проявляти свої враження від мистецтва різними художніми засобами — мімікою, жестами, звуками, рухами, а також пояснювати свій задум, захищати свою позицію.
За допомогою таких додаткових матеріалів для творчості вчитель зможе зацікавити дитину до участі в шкільних заходах, виставках, концертах, виставках, інсценуваннях, проявляючи себе індивідуально і в колективі.


 Інтернет-магазин «Розумні Іграшки» пропонує вашій увазі оптимальний каталог навчального обладнання для початкової школи, дидактичні матеріали для нуш. Тут ви можете купити всі найнеобхідніші матеріали, які сприяють якісному засвоєнню шкільного матеріалу.


Як користуватися фільтрами в категорії Дидактичні матеріали для Нуш


Показано з 1 по 24 із 1086 (всього 46 сторінок)

Лідер продажу!
Знижка -3%
Набір для навчання Gigo Логічні блоки Дьєнеша (1027) - afk 1027
Лідер продажу!
Знижка -41%
Магнітні фішки Learning Resources
Лідер продажу!
Кубики Зайцева зібрані - Sv 007
Знижка -10%
Дроби от 1-1/9 Вундеркінд