Купити електромеханічні конструктори Знавець недорого


Купити електромеханічні конструктори Знавець недорого
Електронний конструктор Знавець - прекрасний варіант подарунка для хлопчика

        Ця креативна і водночас серйозна гра дозволить дитині відчути себе справжнім вченим, який створює найбільші винаходи. Ба більше, конструктор Знавець стане цікавим заняттям і для тат, які в дитинстві любили збирати радіосхеми, але не завжди мали таку можливість.

Чому варто звернути увагу на конструктор Знавець?

        Конструктори - це унікальні ігри, що розвивають у дитини багато корисних і необхідних у майбутньому навичок.  

        По-перше, це просторове мислення, без якого складно собі уявити проектування, з чим часто в дорослому житті доводиться стикатися чоловікам. По-друге, конструктор Знавець ще й знайомить юних техніків з азами фізики, наочно демонструючи роботу багатьох її законів. 

        Купуючи конструктор Знавець, Ви отримуєте захопливу і корисну гру, що сприяє розвитку у дитини:

  • логічного і математичного мислення;
  • здатності прийняття рішень;
  • конструктивного підходу до реалізації поставлених завдань; 
  • посилення концентрації уваги і формуванню посидючості, що так важливо для успішного сприйняття нової інформації в процесі навчання.

        Крім того, Вам не доведеться змушувати дитину збирати ці схеми, вона сама з великим задоволенням буде присвячувати цьому заняттю достатню кількість часу, дивуючи Вас творчим підходом і новими цікавими варіантами рішень. 

        Конструктор Знавець - це гра, що не втрачає актуальності в будь-якому віці, однаково цікава як для дошкільнят, так і для тих, хто вже знайомий з багатьма серйозними розділами фізики.

        У нашому каталозі Ви знайдете величезний вибір різних варіантів електромеханічних конструкторів, що відрізняються кількістю схем та їх складністю, але завжди радують приємною ціною! Не пройдіть повз і конструкторів Engino, які також здатні подарувати Вашій дитині безліч позитивних емоцій і нових знань та умінь!


© IQgra, 2016
Показано з 1 по 24 із 25 (всього 2 сторінок)